Stratený tampón

luciaorif
30. dec 2022

Som v 22 tt. Boli sme plávať a ako vždy používam tampón s vazelinou. Nechápem ako sa ti mohlo stať, ale keď som si chcela potom tampón vybrať, nič som nenašla. Robili mi vyšetrenie pomocou zrkadiel a ruky.
Odpoveď bola: že tam nič nieje.
Mne to ale nedáva zmysel, veď mi idú tak ťažko von..
Nerobí sa aj nejaké sono? Ma s tým prosím niekto skúsenosti ? Ďakuje za každé info.

petus84
30. dec 2022

Mohlo sa stat ze ti ho “vyplavilo”
Kriste ja mam 3 deti a nikdy som nepouzivala tampon na plavanie. Co zvladli nase maminky a ich maminky bez tychto akoze vylepsení tak mali by sme aj my. Ale asi je lepsie upchavat sa a nech sa tam mnozi viac bakterii😅

choco6
31. dec 2022

@petus84 Tie tampóny sú práve na to aby nevosli nejaké baktérie a iná háveď z bazénu dovnútra 🤦‍♀️Ja som na toto veľmi citlivá a o kazdej návšteve verejneho bazenu som si cosi doniesla. Odkedy pouzivam tampony tak je to ok. 😏
A to ze neboli "vylepšenia" pred 50timi rokmi neznamená, ze ich nebudeme využívať my dnes, ak je taká možnosť.

miadi
31. dec 2022

Uz vidim ako si daky dedo plava v bazene a tampon nanho žmurka vo vode.. ale Mozno hnet klesol na dno. Vysetrili ta tak ho tam nemas. Ja som raz tak v bazene na dovci s 2r trpela ze jej 💩 padlo na dno bazena a Strasne dlho mi trvalo Kym som ho vylovila citila sa trapne a Ono to bol len hnedy list 🍂 😂

simona20201309
31. dec 2022

@luciaorif podla mna si si ho zabudla pred plávaním dat. Mne sa stalo niečo podobné. Proste tehotenská demencia 😆😆😆 (nie v zlom)
Určite si si ho nedala. Tampón z teba len tak nevyplatí.

luccija
31. dec 2022

@simona20201309 a keby aj vypadol ako sa dostane spod plaviek?

lucinka1988
31. dec 2022

@luciaorif kľudne Ti mohol vypadnúť, možno aj keď si bola na wc a neuvedomila si si to..Mne sa to raz stalo, tiež som išla na pohotovosť, nič tam nebolo, išlo ale o tampón počas ms, to je v zásade asi jedno..Proste mi vypadol na wc a nevšimla som si to..Určite nie je vnútri, keď Ťa vyšetrili..

nepic
31. dec 2022

Že som taký smelý,sa spýtam ako muž. A to tam ženy necítite,keby ten tampón ostal vnútri?
Pýtam sa preto lebo niekedy jedna priateľka to odmietala s dôvodom,že ona si nemôže ani poriadne sadnúť keď to tam má.

patus_2
31. dec 2022

@nepic nie väčšina žien správne zavedený tampón alebo kalisok necíti vôbec. Avšak samozrejme sú aj výnimky.

simona20201309
31. dec 2022

@nepic 🤣 niektoré ženy necítia ani chlapa keď je vo vnútri....co tam taky tampón 🤣🤣
Priateľka si zrejme nezaviedla tampón správne.

h2
31. dec 2022

@miadi 😂😂😂

niekto2hy
31. dec 2022

@simona20201309 ,,Tampón z teba len tak nevyplatí." Zalezi v ktorej casti tela je aplikovany.😎

hsjdudhdbd
4. jan 2023

@petus84 tak nase maminky a och maminky ani nechodili tehotna na plavaren bo nebol nato cas bola gazdovka a dalsie male deti a teraz sa asi nudime tak trajdsme kade tade 😁

liv1
4. jan 2023

@petus84 nepouzivala si tampon na plavanie? A co si teda pouzivala na plavanie? 🤔 a inak ked nase maminy nepouzivali umyvacky riadu, susicky, mamy nasich babiek ani pracky, smartfony, ani my by sme nemali. Nemali by sme chodit ani dobrymi autami, treba trabant, skodu kupit. Co tam po televizii, treba zohnat cierno-biely. A dovolenky? Babky nechodili, aj my by sme mali ostat doma. No to je mi zmyslanie 😂😂🙈. Aj elektricke kolobezky, elektricky bicykel, zavlaha v zahrade, kosacka, vsetko by sme mali odovdzat . Dufam, ze z toho nic nepouzivas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre