Strašná nádcha a upchaté dutiny v 15. týždni

majka1719
23. feb 2022

Ahojte zienky. Koncim 15tt a mam strasne upchate dutiny. Hlava ma boli, nic mi nezabera, ani nahrievanie, naparovanie, kvapky uvolnia na chvilu. Moja dr.mi povedala , ze ma nebude tehotnu liecit, ze ma ma gynekolog. On zas ,ze nemam gyn.problem a hadzu si ma ako zemiak.
Citaka som, ze mozem uzivat pamycon..a sinupred. Mate s tym niektora skusenosti. Mala som 2 tehu, ale nikdy som takto chora nebola.

zuzka1_zuzka1
23. feb 2022

@majka1719 ja som počas tehotenstva bola takto chorá dvakrát, plus tehu nádcha... Mne na dutiny zaberali homeopatika (nech si myslí kto chce čo chce o nich), tiež už som bola v stave že čokoľvek... Na nádchu plus alergické, a na hrdlo kloktať šalviz... Držím palce nech to rýchlo prejde...

dadulamamula
23. feb 2022

@majka1719 ja som brala v tehotenstve iba homeopatikum, niekto si povie ze co to je za patoky, alebo jojo efekt ale zaberalo, a keď som mala záchvaty kaslu na noc som si dávala stoptussin

Riešenie obvodného lekára, fúú on si hovorí lekár??? On by mal vedieť co je dobre keď si chorá, nie gynekológ, či aj obvodak rieši ženské problémy? Zaujímavý pristup

liliana0000000000000
23. máj 2022

@zuzka1_zuzka1 ahoj a ake konkretne ti pomohli? Poradis ?

zuzka1_zuzka1
23. máj 2022

@liliana0000000000000 homeo coryzalia a rhinalergy. Bol. Aj sprej do nosa, ten si nespomínam.

liliana0000000000000
23. máj 2022

@zuzka1_zuzka1 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre