Stlačenie brucha v 36.týždni - mohlo sa niečo stať?

27. feb 2020

Ahojte, trošku som sa v noci zľakla, ako som spala som sa nejako intuitívne v noci otočila k manželovi a prisunula sa k nemu a samozrejme tým, že som spala som sa zabudla a ako som sa prisunula bokom k nemu tak bližšie, tak som si o neho stlačila brucho, som už v 36.týždni, takže bábätko je už veľké, mohlo sa niečo stať? Stáva sa vám to? Ďakujem

veronikaszabova
27. feb 2020

Nie, nemohlo sa nic stat.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
27. feb 2020

Neboj, nic sa nestalo. A cokoladu si nevsimaj ta perli bludy od kedy sa tu prihlasila 🤣

veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada_876
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
27. feb 2020

Ospravedlnujem sa autorke, ze sme jej to tu tak otocili inym smerom.
Neboj, vsetko bude OK. Mnohe mamicky aj na bruchu spavaju 🙂
Drzim palce 👍

michaella24
27. feb 2020

Bábätku by sa naozaj nemalo nič stať, je veľmi dobre chránené. Pokiaľ sa ti naozaj niečo nezdá, je najlepšie radšej zavolať svojmu gynekológovi a poradiť sa. Musela by si si ale bruško naozaj udrieť, čo sa asi nestalo, aj keď rozumiem tvojim obávam. Dávaj si na seba hlavne pozor, ani sa nenazdáš a bude už drobec vonku 🙂

autor
27. feb 2020

Ženy ďakujem ☺️ upokojili ste ma, ono to bolo take bezne otocenie sa k manzelovi, len teda to brucho naviac, tak som ho tak trochu stlacila tym padom, ale hned som sa odsunula.... Inak sa maly hybe normalne vsetko ok, ako doteraz, ziadny problém nepociťujem, ani bolest brucha alebo niečo také, nič

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre