Štípance od komárov v 21. týždni

2. júl 2024

Ahojte, momentálne som v 21tt a cez vikend dost ma poštípali komáre. Včera sa mi objavili červené štípance, ktoré v príbehu dneška sa zväčšili (cca 4cm), sú tvrdé a teple na dotyk a nesmierne ma to svrbí. Takúto reakciu na štípance som mala vzdy, avšak teraz v tehotenstve je to o niečo horsie a obavám sa ci neuškodí to bábätku. Zaujímavé je aj to že iba na lýtkach mám také veľké štípance, na ostatných častiach tela sú oveľa menšie.
Mal niekto takúto reakciu na štípance? Chodili ste s tym aj k dr alebo samo to prešlo?
Dakujem

daisydee
2. júl 2024

Moja dcera to ma… Ma od koznej zarabanu masticku( tusim octalovu pastu) a do toho este vtriet Fucicort.
Natriet nahrubo, obalit potravinovou foliou a hadicovy elasticky obvaz- davam na noc a na druhy den ovela lepsie….

sandra49
2. júl 2024

Aj moja dcéra má takéto po komaroch. Jedine co úžasné pomaha a hlavne okamžite, je pasta zo sódy bikarbony. Zmiesas s vodou a potieras. Okamžite prestane svrbiet a vstrebu sa na polovicu už na druhý deň.

24natalia11
3. júl 2024

Ja mávam tiež takúto rekaciu na poštipanie komára, mravca...poskušala som všeličo ale najlepšie mi zaberie toto vid foto
Aj teraz v tehotenstve som sa už natierala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre