Stadapyrin a jeho vysadenie počas tehu

martaatram
15. nov 2023

ahojte v ktorom tt tie co ste brali kombinaciu stadapyrin(anopyrin)plus pichali clexan/fraxik vam kazali vysadit tabletky ? ja som 31 tyzden a tabletky mi kazal vysadit kedze som na rizikovom a hrozi mi predcasny porod . len aj ked neporodim bojim sa aby mu to neublizilo ze ich neberiem ...

matullienka
15. nov 2023

@martaatram ja a áno ja som mala vysadeny anopirin od 27 tt, kvôli riziku predčasného pôrodu. Proti zrážanlivosť krvi máš ten clexane. Bábätko sa mi narodilo zdravé v prebiehajúcom 39tt držím palce

martaatram
autor
15. nov 2023

@matullienka super dakujem krasne 🙏🏻🙏🏻🍀ukludnila si ma ..a ake si mala problemy ak sa mozem opytat ze ste nakoniec krasne potiahli??❤️🙏🏻

matullienka
15. nov 2023

@martaatram skracovali sa mi krčok maternice

martaatram
autor
15. nov 2023

@matullienka ja to iste ..lezim uz dva mesiace zasita ...a boli ma uz cely clovek z toho ..este musim vydrzat aspon 4 tyzdne

matullienka
15. nov 2023

@martaatram mňa v 34tt pustili po 7 týždňoch z nemocnice domov, s tým, že bábätko má vyvinuté všetky dôležité orgány a keby sa aj narodilo bude v poriadku

martaatram
autor
15. nov 2023

@matullienka tak uz nech som aspon v 34 🙏🏻dakujem za odpoved prajem pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre