Špinenie v6. týždni tehotenstva

katkak2806
23. júl 2022

Ahojte, zajtra budem v 6tt, druhý deň mam hnedé špinenie. Včera som bola na pohotovosti, kde mi lekárka povedala ze spinenie môže byť po turistike ktoru som predtým absolvovala alebo po pohlavnom styku. Inak tehotenstvo by malo byt ok. Dala mi progesteron a ascorutin a kludovy režim. Myslíte že môžem ísť v pondelok do prace? (pracujem v kancelárii, akurát že musím takmer pol hodinu dochádzať pešo) Čítala som, ze veľa z vás len ležali dlho doma, preto som zneistena a bojím sa aby sa to spinenie nezhorsilo už len tou dlhšou chôdzou...

nika11103
23. júl 2022

Čo sa má stať stane sa , ak sa má udržať udrží sa aj keď budeš robiť stojky na hlave ☺️ Tu dlhu chôdzu vidím jedine problém že su teraz tie horka .. aby ti neprišlo zle . Držím moc palce neboj vserko bude ok

miskamicha
23. júl 2022

@katkak2806 suhlasim s prispevkom @nika11103. Co sa ma stat sa stane. Takto na zaciatku je to 50 na 50. Skor by som cinkla na gyndu v pondelok a piatok sla na kontrolu ze co a ako. Držim palce

macko1007
23. júl 2022

@katkak2806 viesco,ja som mala dostat ms a zacala som spinit 1den vopred..tak na druhy den spinenia som sla na pohoto.dali mi ascorutin,duphaston,magnezko a chavlabihu dnes na treti den to prestalo…mam za sebou potrat v marci ,takze som hned radsej utekala …odpocivam co to ide,nezdviham nic tazke..len ja som spinila
uuplne ze. azaciatku a ty si v 6tt..uvidis,urcite ti odporucili kontrolu..bolo na sone nieco vidiet?

katkak2806
autor
24. júl 2022

@macko1007 zo sona mi povedala, že spinenie ide len z pošvy a v maternici je to v poriadku, len ešte nebolo počuť bit srdiečko, lebo je to skoro. A ze to spinenie potrvá od piatku ešte aj dva dni....aj to tak je, ale som z toho nervózna ze to pôjde ďalej. A ešte piatok po tej pohotovosti som večer mala taký jednorazový výtok, asi aj trosku do cervena a potom zas len spinenie slabšie...to som sa zľakla, ale vysvetľujem si, ze to mohlo byt po tom špárani sa vo mne zo sona...teda snáď...

katkak2806
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkak2806
autor
24. júl 2022

@miskamicha dakujem veľmi pekne, skúsim to tak, len zas moja doktorka ma dovolenku, až stredu tam bude, a títo zastupujuci lekári neviem... no uvidíme ako bude najbližšie dni

katkak2806
autor
24. júl 2022

@nika11103 máš pravdu, snazim sa to brať tak ze co sa ma stat sa stane, ale snáď to bude dobre. A ešte ak mi vieš poradiť, občas taka odrazu bolest v podbrušku je normálna počas dňa? Cítim to podobne ako keď som mávala menzes.

ummimaryam
24. júl 2022

Ahoj, ja tiež špiním, som v 7. týždni a na sone mi nasli hematóm, krvnú zrazeninu. Cize ono sa to čistí a ja krvácam a špiním. Ale po týždni sa to už zlepšuje, dúfam že všetko je OK. Predtým som bohužiaľ potratila a tiež sa to začalo slabým spinenim, takže som veľmi ostražitá a bojím sa.

miskamicha
25. júl 2022

@katkak2806 pockaj do stredy na tvoju dr. Tie dva dni zrejme hore dole. Ja som v prvom tehu krvacala do 15.tyzdna na striedacku a nikdy sa nic nezistilo. Predtym 3x potrat z toho rax spinenie a dvakray nic.

katkak2806
autor
25. júl 2022

@ummimaryam mne na pohotovosti povedali ze z maternice to vraj nekrvaca, že to ide z pošvy, je to síce také slabšie ze skôr keď sa utriem vidím.. ale znervoznuje ma to, že stále sa chodím sledovať na WC..tak držím palce aj tebe, aby to bolo v pohode

ivkav5
20. sep 2023

@katkak2806 ahooj, ako si prosím dopadla? Ďakujem

katkak2806
autor
20. sep 2023

@ivkav5 ahoj, všetko dopadlo dobre, máme doma už pol ročnu slečnu ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre