Špinenie v šiestom týždni

livocka21
16. feb 2013

ahojte...som na zaciatku 6-teho tyzdna, picham si fragmin a beriem dufhaston, anopyrin a femibion a zacala som slabucko spinit - slabucky hnedy vytok....doktorka mi povedala, ze sa toho nemam zlaknut ze je to z tych injekcii a ze nemam bezat do nemocnice ale mam len prist nej...ale ona ordinuje az v utorok :( co mam robit? :( bojim sa 😢

lulu090
16. feb 2013

ja som mierne spinila pri oboch tehu a vsetko bolo ok, tiez som trocha bola vystrasena, drzim palce a gratulujem 😉

livocka21
autor
16. feb 2013

@lulu090 dakujem...teraz to prestalo...no zacali ma dost silno boliet krize...neviem ci to ma vplyv, no teraz ma vystrasi asi aj vypadnuty vlas :D takze podla teba nemusim ist do nemocnice?

lulu090
16. feb 2013

ja musim povedat len za seba (nemozem radit, musis vediet sama), pri prvom tehu som utekala za dr. ten mi dal dufaston a pri druhom som to uz velmi neriesila, pretoze v tom case som uz dufaston brala, takze za dr. som nesla a ono to po 2 -3 dnoch preslo
krize? fuuu s tym som sa ja natrapila tiez, hlavne v prvom trimestri, je to normalne, len musis vydrzat. ja som to mala o to horsie, ze v praci som bola stale za volantom, takze som si tiez "uzila"
strach zo vsetkeho je uplne prirodyeny, aspon u mna to tak bolo tiez... 😉

anjelik87
16. feb 2013

Ja som mala tiez spinenie v 7 tt a bezala som hned na pohotobost a dobre som spravila lebo mi zistili hematom a tak som si tyzden pekne polozala v nemocnici a cely 1. Trimester brala lieky. Ale v ty si asi iny pripad. .

livocka21
autor
16. feb 2013

HMM DAKUJEM.... tak este pockam...ak by to zosilnelo tak pojdem do nemocnice...:(

lulu090
16. feb 2013

moja svagrinka zacala krvacat a babo bolo v poriadku, samozrejme v nemocke jej hned nasadili liecbu
mne este dr. povedal, ze nesmiem sa namahat a vela chodit a bola som tiez dva tyzdne na PN, takze minimalne by som sa ozvala dr., ci nie je potrebne sa dat vypisat na PN (ak pracujes)
lepsie je uistit sa, ako potom lutovat. takze setri sa, vyloz nohy na gauc, daj si spravit dobry cajik a relaxuj 😉 😉

nikolet_89
16. feb 2013

@livocka21 ahoj nechcem ta strasit ani nemam podobnu skusenost, ale mozem ti povedat, ze ja osobne by som kaslala na svoju dr, keby som mala cakat az do utorka, radsej by som sla na pohotovost vies radsej zbytocne aj verim, ze urcite zbytocne 🙂 ale co ak predsa nahodou nieco zanedbas budes si to vycitat...vies radsej 100x zbytocne ako neist raz a lutovat to do konca zivota...prajem vela stastia a uzivaj si tehulkovanie 🙂

zuzkat1
16. feb 2013

@livocka21 ja by som sla na pohotovost. Mne sice nepomohli ale necakala by som do utorka.

3kolka
16. feb 2013

No ja som špinila pri prvom tehu,to si ma nechali cca 4dni v nemocnici len tak preventívne.Teraz pri druhom sa mi stalo že sa začala zo mňa valiť krv ako plodová voda,zrazenina jak dlaň vyšla zo mňa.A všetko je ok....Neboooooooooooooj.... 🙂

livocka21
autor
16. feb 2013

hmm dakujem vam za nazory....od 13:00 som uz nemala nic ani kvapku...nic ma neboli ani nic...teda okrem prsnikov...ale to tak ma byt 🙂 ....ak sa mi to vrati tak kazdopadne pojdem na pohotovost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre