Špinenie v 8. týždni

slavka119
26. jún 2024

Ahojte baby. 🙏 Potrebovala by som sa poradiť.. V pondelok som mala.dlhu cestu zo zahraničia, vracala som 9x za 8h takže som bola v nemocnici na infuziach. Bola som v utorok u lekára, zistil ze som tehotná, srdiečko bilo v poriadku,všetko super. Mal by to byt 7t+4. Podľa veľkosti maličkého ten 6+2 ale ze to je bežné, že dieťatko dorastie
Dnes o deň neskôr som pred obedom pri utreti si nasla hnedástu krv, tak som hneď dobehla k doktorke. Doktorka mi predpísala Duphaston (každých 8h), aj dicynone počas spinenia. Výsledky krvi boli tiež v poriadku, jedine co tak ma poslal na endokrinologiu pretože hladiny som mala tesne pod normu, tak mi tam predpisali euthyrox.
Cítim nevoľnosti, ze proste mi je zle, ale pijem vodu, papa sucháre, piškóty, stále niečo aby som nemala prázdny žalúdok. Celý den len ležím, odpočívam.
Teraz večer po utreti som na tolaetnom nasla kúsok ako keby zrazenej krvi cca 1,5 cm zrazeniny - tmavo hnedej farby.
Myslite ze cele tehotenstvo môže dopadnúť dobre? Ze ešte budem fungovať "normálne" alebo už len na kľudovom režime?
Co myslite z čoho to cele krvácanie môže byť?

shania12345
26. jún 2024

@slavka119 tazko povedať ale kebyže si take nieco teraz nájdem asi idem na pohotovosť… a keď to má dopadnúť dobre určite teraz v začiatkoch bude nutný kludovy rezim a potom sa uvidí 🙂

slavka119
autor
26. jún 2024

@shania12345 bola som u lekárky, hneď mi nasadila lieky ale nepozerala ma z dola keďže by tym som mohla rozkrvacat sa viac. Kludovy režim mam od dnes tak dúfam že bude všetko v poriadku 🙏 určite by som to nenechala len tak

shania12345
27. jún 2024

@slavka119 držím palce verim že bude všetko ako má , ja som teraz tiež v takom týždni tak verim že bude dobre 🙂

slavka119
autor
27. jún 2024

@shania12345 ďakujem krásne. V utorok bilo srdiečko a v stredu som začala spinit tak verím tomu ze sa za ten čas nič nezmenilo a ze malička bude len prosperovat🙏❤️ aj vám držím palce nech je všetko v poriadku ✨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre