Špinenie v 7. týždni

majka66
30. apr 2021

Baby je normálne slabucke spinenie v 7tyzdni ? O týždeň idem k lekárke tak neviem či neskocit skôr...ale je to úplne slabé spinenie a zabolí ma v podbrušku ako pred menzesom ale vynimocne

vikinka292
30. apr 2021

Ja som mala skoro až do 20tt. Aj som si kvôli tomu poležala v nemocnici. A teraz keď tak rozmýšľam ani neviem dôvod 🤷‍♀️ je tomu už skoro 6 rokov. Ale mam krásnu, zdravú dcérku 🙂
Poznám veľa žien ktoré mali podobný problém. Každopádne ku gynekológovi by som zašla

gerfinka
30. apr 2021

Ja by som s každým spinenim išla k Dr.alebo na pohotovosť. Ja som mala po každom spinenim v tehotenstve potrat. Nechcem strašiť. Je to individuálne od každej ženy a tehotenstva. Niektorá spini aj krváca a tehotenstvo je ok a niektorá.... Držím palce, nech je všetko v poriadku.

rachelkk
30. apr 2021

Určite choď hneď lekárke . Ja som tiež kúsok spinila a trošku bolelo pod bruškom. U mňa to nedopadlo dobre. Držím palce

1mata
30. apr 2021

@majka66 ja som to mala tiez pri oboch detoch, pri prvom aj cerstva krv. Teraz som v 9tt a tiez som po aktivnom dni zacala spinit, na druhy den som hned isla k Dr.a ta nasadila progesteron do posvy a askorutin. Takze urcite zajdi pre svoj dobry pocit 😉

kkovacovak
30. apr 2021

@majka66 Aj ja by som na tvojom mieste išla k dr skôr. Môže a aj nemusí to niečo znamenať. Ja som v 8tt krvacala čistú krv, viac ako pri menštruácii a plod bol v poriadku. Praskol mi hematom. 2 týždne na to som začala špiniť tak som išla k dr a tá ma nechala na pn lebo sa mi hematom opäť vytvoril a pomaly vytekal. To bolo to špinenie. Dostala som lieky a kľudový režim. Takže teraz sa čaká či to plod ovplyvní alebo nie. Ak by som k dr nešla a nezačala by som ležať mohlo sa to skončiť hneď zle. Ale špinenie môže mať veľa aj mechanických príčin. Po sexe alebo kľudne aj po velkej potrebe kvôli tlaku. Takže ako hovorím nemusí to byť nič ale aj môže.

majka66
autor
30. apr 2021

@kkovacovak ono to neni spinenie ako z krvou skor take ako len svetl ohnedy vytok...ale urcite zajdem

kkovacovak
30. apr 2021

@majka66 ak tak nie je čistá krv tak to nemusí nič znamenať. Veľa žien takto špiní aj celé tehotenstvo. Ale pre vlastný kľud je dobré to riešiť. Držím palce

borka168
30. apr 2021

@majka66 ja som tiež spinila, nebola tam žiadna krv a bol to potrat. Takže pre svoj kľud určite zbehni, možno aj na pohotovost ak chceš

miirka123
3. máj 2021

@majka66 ja som mala take hnedé špinenie v 7tt asi dva dni a potom asi v 9tt casa také rovnaké hnedé. Lekárke som volala, že pokiaľ s tým nie sú sprevádzané bolesti, a červená krv, že to je normalne a v poriadku. No a teda prešlo to same, dala som si pre istotu klud a lezala som. teraz som 14tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre