Špinenie v 6. týždni

veronika1136
9. okt 2020

Ahojte baby.. Momentalne som 6+2a uz týždeň mam jemne tmavo hnedé jednorazové špinenie. Užívam Duphaston 3*1 denne aj ascorutin.. Doktorka mi povedala ze dokym to nije vo vacsom mnozstve tak mam užívať lieky a ked to bude horšie alebo jasno červená krv tak pohotovosť. Mam aj obcas predmenstruacne boleti ale to je asi normálne. Chcem sam spytat tiez ste niektorá tak spinila ? A dopadlo to dobre? Uz som raz potratila začiatkom 5.tyzdna. Tak som zvedavá.

julka97646
9. okt 2020

Ahoj aj ja som začala spinit v 9tom týždni trvalo to asi 3dni a tiež som šla k dr ktorý mi predpísal duphaston ktorý som brala 2krat denné asi po 3dnoch mi spinenie prestalo teraz som 36tyzdni dopadlo to super držím ti palce nech to dotiahnes až do konca 😗

zuzka565
9. okt 2020

Ja som raz spinila. Potom som prestala. Mala som raz aj jasno červenú krv. Bola som aj na pohotovosti. Ale všetko stále bolo chvála Bohu v poriadku. Trvalo to asi do nejakého 13-14tt. Stále som mala bolesti pod bruška niekedy som sa radšej ani nehybala. Momentálne som skoro v 24tt a všetko je chvála Bohu v poriadku. Držím palce.

veronika1136
autor
9. okt 2020

Ďakujem teší ma ze sa to nedeje len mne a ze to môže dopadnúť dobre.

sense
9. okt 2020

Ja som 2 x krvacala a dopadlo to dobre... Bolesti som ale nemala

niky1234
9. okt 2020

Aj ja som spinila viac krat raz aj na cerveno tak som sla na pohotovost a teraz som v 17 tyzdni a vyzera to okej tiez som mala duphaston a kludovy rezim😊😊😊

imrai
10. okt 2020

@veronika1136 ahoj, áno je nás tu takých viac, keď berieš na to lieky, je to super, veľa oddychuj a hlavne mysli pozitívne, to malé všetko cíti 🙂 držím palce, aby to dobre dopadlo🍀 ja mám so špinením (aj červené krvácanie bolo, aj väčšie množstvo) problémy v podstate od začiatku a akurát som v 12tt a na sone doteraz nevidieť nič nezvyčajné, všetko je v poriadku.

rarara88
10. okt 2020

Ja som tiež mala hnedé špinenenie v tomto tehu, už som po jednom MA.. odporúčam spýtať sa gynekologičky na utrogestan.. ja som mala pocit, že z duphastonu mi ešte viac silnel hnedý výtok

noami12
10. okt 2020

Ja tiež som spinila, išla som lekárovy a predpisal mi progestanelle a voľnopredajné ascorutin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre