Špinenie v 5. týždni

sarah16
21. nov 2020

Baby mala by som byť cca v 5tt aj 5 dní no ku doktorovi mam ísť až 2.12 v noci som išla cikať a keď som sa utrela mala som ružovkastú krv na papieri ale to len trošku neviete čo to môže byť? Či ísť radšej na pohotovosť aby sa niečo nestalo ďakujem

annnna18
21. nov 2020

V 5 tt je to vsetko bud alebo, ak sa tam ma udrzat tak sa udrzi ♥️ ja som spinila presne v 5 tt tyzdni asi tyzden na bledohnedo a tiez som mala bolesti potom sa to vsak ukludnilo.. mne moj gyn povedal ze ak by som spinila cerstvou krvou vtedy mam prist. Samozrejme ak chces pre pokij v dusi chod na pohotovost

nelca0510
21. nov 2020

Ja som v 5 tt aj krvacala, aj spinila. Bola som aj na pohotovosti a povedali mi, že je bežné, aj keď nie normálne. Dcérka je na svete už. Do toho 1.trimestra je to vyslovene hop alebo trop. Hlavne kľud a vyložene nohy.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarah16
autor
21. nov 2020

Ďakujem baby

romanapb
21. nov 2020

@sarah16 tiež som mala v 7tt ,radšej som šla ja pohotovosť, hospitalizovali ma a dali lieky a infuzie proti krvácaniu, mala som tam hematom .Radšej sa xkrat prehnat ako niečo zanedbať 🙂

petamich
21. nov 2020

@romanapb uplne suhlasim ono je to hop alebo trop ale dnes tomu vedia pomoct, nasadia lieky atd. a ak sa nema udrzat ani lieky nepomozu :( takze ja by som sa tiez nechala skontrolovat

xpetka1x
21. nov 2020

Ahoj

xpetka1x
21. nov 2020

Tiež by som šla pre pokoj. Tiež som spinila ale iba po cikani raz večer a ráno potom to preslo

sarah16
autor
21. nov 2020

Teraz sa to ukludnilo papier je len trolilinka špinavý uvidím ak sa to zhorší pôjdem hneď na pohotovosť

rarara88
21. nov 2020

Hneď by som šla na pohotovosť, nečakala by som ani chvíľu na tvojom mieste

sarah16
autor
21. nov 2020

Teraz nemám vôbec nič mám čistý papier ja tomu nerozumiem

romanapb
21. nov 2020

@sarah16 aj ja som to mala len jednorazovo ružové a keby nejdem tak bohvie ako by to dopadlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre