Špinenie v 4. týždni a prázdny gestačný vak

asdfka
23. feb 2016

Som v 4tt, dnes som bola na utz mam prazdny gestacny vak, a mam prist na kontrolu o tyzden.
Teraz som zacala spinit, neviem co robit, ci ist na pohotovost alebo co.
Poradte som v strese, dakujem

nirrtis
23. feb 2016

Keby islo o mna necakala by som ani minutu a urcite isla hned na pohotovost, samozrejme ze to nemusi znamenat nic zle,ale ako sa mas stresovat, lepsie je ist a vediet co sa deje. Drzim ti palce,nech je vsetko v poriadku 🙂

loginexistuje
23. feb 2016

Nesla by som zatial ano moze ist o potrat v zaciatocnom stadiu tehotenstva ked tak zbehni k svojmu gyn a skontroluje ci si sa vycistila dobre skontroluje hladinu hcg co si pripadne vies aj ty testami ono lekari by ta zbytocne tlacili do kyretu v tomto stadiu si telo vacsinou poradi same je mi luto co sa ti stalo takto konci 1/3 tehotenstiev len teraz to vdaka twhu testom zeny zistia predtym prisiel silnejsi menzes po tyzdni ci dvoch meskania a neriesilo sa to

ludka140281
23. feb 2016

prázdny gestačny vak v 4tt ešte menusí znamenat koniec....mala som 3x potrat,,špinenie,bolo silnejšie,nie len trošku a vtedy to bol koniec,ale vo vačku sa do týždna ešte može drobček objavit,možno ho len zatial nevidiet,,,, hlavne sa šetri,lopehávaj,nech sa špinenie upokojí,,ak si niesi istá,zájdi na pohotovost 🙂 nič na nebolelo,nepoznáš to lahko,držím prsty 🙂 🙂 🙂

moni244
23. feb 2016

@asdfka si ešte vo veľmi nízkom štádiu, neurobia nič, je zbytočné vôbec chodiť k doktorovi, keď si len v 4 týždni, potom vznikajú takéto stresujúce chvíle, ja by som počkala, čo bude

jankastubka
23. feb 2016

Urcite pohotovost. Dva krat som zial potratila. Teraz som opat tehu, zase som spinila, dali mi duphaston aj injekcie proti krvacaniu. Nechali si ma tam a spinenie preslo. Dufam, ze to v poriadku aj ostane.
Drzim palce aj tebe. Radsej zbytocne ist ako neskoro.

asdfka
autor
23. feb 2016

Dakujem zienky,
strasne ma boli aj v podbrusku akokeby som mala dostat menstruaciu...

mimka48
23. feb 2016

Kamaratka mala to iste a potratila radsej chod 🙂 drzim palce 😉

reva6
23. feb 2016

ja som takto bola tiez na pohotovosti som zacala spinit ale bolo to v case ms... tak som i tak sla na pohotovost ale nic tam este vidno nebolo tak ma aj ,, vysmial,, doktor ze co tam rbim ze v takom stadiu je to bud alebo ze to treba cakat doma a ze oni to neovplivnia.. a nakoniec to spinenie prestalo po par dnoch a vsetko je ok...

8291
23. feb 2016

Je ešte veľmi skoro aby sa niečo riešilo,jednoducho aj keby hrozil potrat v tomto štadiu to nevedia moja ovpyvniť.

dasafashion
23. feb 2016

ahoj, špiniť môžeš kvôli gyn. vyšetreniu a zvlášť v takom nízkom štádiu, podľa mňa ešte nie je dôvod na paniku, drž sa 🙂

asdfka
autor
23. feb 2016

Ak zacnem krvacat tak je to uz potrat ze? :(
bojim sa ach...

dasafashion
23. feb 2016

@asdfka a krvácaš?? jasná krv?

maminag
23. feb 2016

tiež sa mi to tak začalo, špinenie, išla som na pohotovosť, hospitalizovali ma, napichali, duphaston a kyselinu listovú mi dávali, bola som teda na udržiavaní asi týždeň, žiaľ skončilo to kyretom 🙂 radšej ísť ako potom si vyčítať, že som nešla, keď už bude neskoro, nech to dobre dopadne 🙂

asdfka
autor
23. feb 2016

@dasafashion zatial iba hnedy vytok :( a boli ma v podbrusku ako pred menstruaciou

dasafashion
23. feb 2016

@asdfka ja osm síce nešpinila ale vždy po gyn. vyšetrení ma bolí podbruško, robila ti sono zo spodu??? ak áno a len špiníš nekrvácaš, neboj sa, oddychuj a verím že bude dobre 🙂

guizui
23. feb 2016

@asdfka ahoj ja som v 4t tiez jedno rano zbadala spinenie, utekala som na gynekologiu. v tom tyzdni bol tiez len gestacny vacok na sone, to je ok. Lekarka mi dala duphaston a krvacanie prestalo.. drzim palce.

jaruscek
23. feb 2016

Dievca chod na pohotovost...ja som takto prisla o moje prve...po vystreni som zacala spinit na hnedo,tak som volala lekara,ten mi kazal zbalit sa pre istotu a prist.Nechali si ma tam a treti den som samovolne v noci potratila-kvazi porodila v bolestiach,zial je to par rokov dozadu a starostlivost nebola ako dnes,rano ma potom vycistili...drzim palce aby si pochodila lepsie...

majba
23. feb 2016

@asdfka urcite chod k lekarovi. nech ti daju progesteron - utrogestan alebo duphaston na udrzanie. ja som bola v 5tt.
hnedy vytok som mala aj ja aj take bolesti. mala som krvnu zrazeninu, asi mi tam pri uhniezdovani praskla cievka. ale lieky pomohli a po par dnoch s liekmi spinenie preslo a bolo dobre.

majusjurisophi
23. feb 2016

Utekaj na pohotovost.uz ked je spinenie plus bolesti uz nieje dobre.ja som to takto mala 3x a skoncilo to zle az sa konecne podarila nasa druhorodena.tak isto som mala zas spinenie a neskutocnu bolest..skoncila som tyzden v nemocnici na liekoch na udrziavani...pomozu ti tam.urobia ultrazvuk a daju lieky.drzim palce

bonaqa2013
23. feb 2016

ja som mala pri druhom tehu aj špinenie, aj krvácanie jasnou krvou, aj bolesti a to nie raz ale až 3 krát. V nemocnici som len ležala, nič som mnou nerobili - to som mohla aj doma. V súčasnosti dcéra chodí do 4 triedy. Pri ďalších tehu som to už nikdy nemala.

zuzu651
9. nov 2020

🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre