Špinenie v 17. týždni tehotenstva

elisabethsydney
21. apr 2020

Som v 17 týždni tehotenstva a mám už dva týždne ružový výtok,doktor mi spravil citologou krčka maternice ale ešte nemám výsledky.Mam polročnú dcérku takže som skoro otehotnela po pôrode len dva mesiace.
Máte niekto skúsenosti s týmto problemom špinenie v tehotenstve?Dlho som brala magnézium tak uvažujem nad tým či aj to nie je príčina tak som ho vysadila.

terezia150
22. apr 2020

@elisabethsydney ahoj a nenašiel ti nič ako hematom? Pretože ja som už piaty týždeň s tým ze som najprv spinila a tento posledný týždeň krvacam tmavocervenou krvou. A podla doktorov sa nemám báť vraj sa vyplavuje hematom. Ale nedokážem sa prestať báť

elisabethsydney
autor
22. apr 2020

@terezia150 a si aj tehotná? Nič mi doktor nepovedal mám si počkať na výsledky tak super mám obavy.Do správy mi iba napísal cervix s masívnou leziou hmmm.

elisabethsydney
autor
22. apr 2020

@terezia150 práve čítam v správe že hematóm negatív.

terezia150
22. apr 2020

@elisabethsydney áno som v 13 týždni ale ja mam hematom. A to co máš ty napísané v správe vôbec netuším co to môže znamenať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre