Špinenie v 11. týždni tehotenstva

gabriela555
26. okt 2021

Ahojte,
mala ste niektora spinenie v tehotenstve? Som v 11tt. Spinim uz asi mesiac. Raz som aj dost zakrvacala a bol to hematon, bola som tyzden v nemocnici. No momentalne ziadny hematon vsetko ok a stale spinim vacsinou slabo, ale uz som aj dost silnejsie. Uzivam vit., utrogestan, ascorutin, mam kludovy rezim, ale spinenie stale pokracuje. Malicke je v poriadku, ale to spinenie ma znepokojuje. Budem velmi rada za vase skusenosti a radi a td. Zo srdca dakujem 🙏❤🍀

veronice
26. okt 2021

Krvacala som takmer cely prvy trimester a spinila este do 17tt. Je to na nervy ale ak je u lekara vsetko ok, treba len lezat, setrit sa, mysliet pozitivne a vydrzat... Mam doma zdravu uz takmer 3r slecnu z toho prekrvacaneho tehotenstva 😉

ankare
26. okt 2021

Držím palce! ❤️

gabriela555
autor
26. okt 2021

@veronice Jej dakujem tak to je povzbudive, verim, ze to bude aj nas pripad. 🙏🙏🙏A ani nevies preco si to spinenie mala? A co si uzivala?

gabriela555
autor
26. okt 2021

@ankare Dakujem🙏🙏🙏

veronice
26. okt 2021

@gabriela555 ja som mala hematom vacsi nez v tom case dcera 🙈 vyse 4cm. Takze aj potrat hrozil... Brala som utrogestan, potom duphaston a pila veeeeeela cerstvo vytlacenej pomarancovej stavy. To odporucil pri hematom lekar mojej kamoske. Co z toho zabralo neviem ale nastastie vsetko dobre dopadlo 🍀

gabriela555
autor
26. okt 2021

@veronice dakujem tak skusim aj ten pomaranc, mne radili aj cucoriedky, citron, pohanku...

evkamotka
26. okt 2021

Ja som cely prvy trimester krvacala, aj este dlhsie. Doslova krvacala. Babo bolo ok, dr mi dal len progesteron. Syn ma uz 2r a je zdravy. Neviem co to bolo

daom
26. okt 2021

@gabriela555 ano stava sa to, aj moj pripad to bol, do 13tt som spinila aj krvacala, aj zrazeniny boli. Potom sa to ustalilo a tehotenstvo bezproblemove. Drzim palce 😉

barbora0308
26. okt 2021

Oh dakujem za tieto prispevky, troska ste ma upokojili, ze to naozaj moze dopadnut aj dobre! Ja som uz asi 2 tyzdne co viem, ze som tehotna cela vystresovana. Ja viem mam byt v klude a mysliet pozitivne, ale je to naozaj tazske po predchadzajucich skusenostiach. Ja som si uz takymto scenarom presla, spinila a krvacala som od zaciatku tehotenstva, raz to bol hematom, potom nizsko ulozena placenta a nakoniec uz ani sami lekari nevedeli preco krvacam... drzali sme sa az do 16 tyzdna, kde sa mi zial ale spustil porod a nedalo sa nic robit. Aktualne som znova tehotna a od zaciatku spinim (aj ked som zatial iba v 5 tyzdni, takze to naozaj moze este dopadnut akokolvek). Snazim sa vela oddychovat a byt v pokoji, no a verit v to najlepsie, aj ked zial clovek musi byt pripraveny na akykolvek scenar.
@gabriela555 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! 🍀 Verim, ze to najhorsie mas uz za sebou.

gabriela555
autor
26. okt 2021

@evkamotka
@daom
Dakujem za povzbudive slova toto sa krasne pocuva, treba verit. 🙏❤🍀
@barbora0308
Dakujem za napisanie a taktiez drzim peste🙏🙏🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre