Špinenie a krvácanie v 6. týždni

7. jan 2023

Ahojte, som v 6tt, včera som začala spinit, tak som šla na pohotovosť. Lekárka nevidela na sone nič, iba nejakú malú dutinku, ale plod ešte nevidela. Dostala som tabletky na vkladanie a v pondelok sa hlásiť u svojej gyn. V noci som začala krvácať ako keď mi zacina menzes, mala som aj bolesti. Dnes to pokračuje (krvácanie a bolesti). Mali ste to niektorá? Ako vám dopadlo tehu? Dakujem

sandyan
7. jan 2023

Ahoj, ja som mala to iste jeden som krvacala plus bolest, isla som ku gyn...nechcem ta strasit,povedala ze moze ist o potrat..este som spinila tyzden a teraz nastastie uz nic 10teho idem na kontrolu. Tiez beriem lieky a mam mat kludovy rezim 🙂

dzulli1980
7. jan 2023

Ja som takto potratila ... tiež to bol 5-6 tt.

1lucinka123
7. jan 2023

Malo som to tak isto v 6tt potratila som😕

dagas
7. jan 2023

Ja som mala bolesti začala som trochu krvacať išla som do nemocnice rovno si ma tam nechali.Na sone bolo vidieť len dutinku.Podľa dátumu poslednej ms som mala byť 8tt podľa sona 5tt ale mne doktorka hneď vravela že to nevyzerá dobre.Dostala som lieky na zastavenie krvácania ale bohužial na kontrolnom sone o dva dni už nebolo vidno nič...

ildiko36
7. jan 2023

Tiez som tak potratila v 8tt

matus7030
7. jan 2023

Ano tiež som to podobne prežila, bolo to biochemické tehotenstvo. Držím palce a posielam silu!

lejluska
7. jan 2023

Aj ja som to mala takto dokonca 3x a len 1x som potratila... a krvácala som veru poriadne a mám 2ročneho syna... držím palce ❤️

nikol789
7. jan 2023

Aj ja som to tak žiaľ mala.... prvé tehotenstvo... potratila som...

autor
7. jan 2023

Ďakujem vám za vaše skúsenosti. Uvidíme co mi povie gyn v pondelok ❤️

ella238
11. jan 2023

Ahoj ako si dopadla?

autor
11. jan 2023

@ella238 ahoj, žiaľ, o bábätko sme prišli 😕

dagas
11. jan 2023

Netráp sa..radšej takto skoro ako keby sa má niečo stať neskôr. Ďalší krát to už vyjde uvidíš ☺️. Aj keď aj mne to ešte príde občas ľúto ale na to mi vždy mój muž povie: neboj nabudúce to budú dvojičky 🤭

sandyan
12. jan 2023

Ahoj mrzi ma to :( ja som ti tiez pisala,ze uz je vsetko v poriadku 7.januara...9teho som zacala krvacat a 10teho som bola na kyretaz...

autor
12. jan 2023

@sandyan to mi je ľúto 😕 povedali ti príčinu? Mne Dr povedala, ze bábätko asi nebolo zdravé, tak to telo a príroda takto zariadili.

sandyan
12. jan 2023

Ano,to iste mi povedal doktor na prijme... :(

ella238
12. jan 2023

To má veľmi mrzí, ďakujem za tvoju odpoved :(

ildiko36
12. jan 2023

Nebud smutna, žial sa to stava, ja som o 2deticky prišla, a ked to malo skonciť radsej teraz ako v 25tt.
Dajte si pauzu par mes,do vtedy si uživaj kyselinu listovú ale forte.., nech to kus telo pripravy na tehotenstvo

autor
13. jan 2023

@ildiko36 ďakujem, tu kyselinu určite skusim

autor
13. jan 2023

Ako dlho ste krvacali? Ja ešte stále dosť silno krvacam a neviem ci je to ok alebo ísť k Dr...

ella238
13. jan 2023

Baby tak ja som dnes zistila že slm tiež po MA, včera som krvácala, svetlá čerstvá krv, silne bolesti. Dnes som bola na sono, tak už tam vraj nič nieje? Ale viete čo má napadlo? So mna nič nešlo von iba krv žiadne kusy, no a tak má napadlo že nemôže byt ešte gestacny pod tou krvou? Viete ako myslím že na sone je zakrytý krvou tak tam nič nieje? Neviete mi povedať? Dnes ležím už nekrvácala toľko ale mám silné bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre