Špinenie a krvácanie cez deň, v noci nie

ummimaryam
15. mar 2022

Ahojte
Tamze som asi v 6/7 tyzdni a uz druhy tyzden spinim a krvacam. Isla som aj k doktorke a povedala ze to je normalne v prvom trimestri. Ked sa rano zobudim, som uplne cista a ako zacnem byt aktivna pocas dna, zhorsuje sa to a navecer pride aj trochu cerstvej krvi.
Je to normalne? Mam sa obavat? ☹️

anjelicek26
15. mar 2022

@ummimaryam tak v poriadku to nie je...nedala ti lekarka aspon duphaston/utrogest, proste progesteron navyse? Neuskodi, ale vie pomoct...

ummimaryam
autor
15. mar 2022

@anjelicek26 dakujem za odpoved. Nie, nedala mi nic. Vraj je to normalne, ze maternica sa roztahuje, cievy sa prekrvuju a mozu prasknut a krcok je citlivy atd atd. No neviem 😔 hadam je to OK.

miskamicha
15. mar 2022

@ummimaryam niekedy to ok moze byt aniekedy nie...ja by som bez utrogestanu neodisla. Duphaston je len take placebo..10mg ucinnej latky...
Urobila ti usg???

lusanko
15. mar 2022

@ummimaryam aj ja som v prvom trimestri spinila, tiež mi tvrdila, že mi môže niečo predpísať, ale ak sa má tehotenstvo udržať, tak sa udrží. Mala som veľký strach, každé WC bola obava, lebo som bola po MA. Nebrala som nič a akoby utalo, odvtedy je ok, som uz 23tt. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre