Spadnutie v tehotenstve

hybrida
8. jan 2013

Dievcata dnes ked som sla od dr.tak jak naschval zacalo snezit uz som bola v meste kde som sa posmykla lebo som pod tym snehom nevydela lad a spadla som na zadok na lavu stranu,brusko ani bok bruska som si neudrela,lne som sa strasne zlakla aj mi slza vyhrkla,ziadne bolesti nemam zda sa mi ze je vsetko v poriadku asi po hodinke sa drobec ozval kopancami.Myslite si ze sa nieco mohlo stat? 😒

xlucia
8. jan 2013

@hybrida nic sa nestalo, este ma okolo seba dost vody, ktore naraz stlmili. pokial nekrvacas, bud kludna

martinaxx
8. jan 2013

ja som tak v tehotenstve spadla na zadok,v ten den sa mi nic nerobilo-az na druhý deň som zacala krvacať-nemuselo sa ti nic stat,ale ja by som radšej išla nech ti to pre istotu skontrolujú-bábo može byť v poriadku-ale mohlo sa ti stať niečo s placentou

matkamirko
8. jan 2013

@hybrida pre istotu do nemocnice. Nemusi to tak byt, ale narazom moze vzniknut zrazenina, ktora moze sposobit zle veci :( radsej treba ist, ako si potom vycitat..

horseshoe
8. jan 2013

Vraj najnebezpecnejsie su pady na zadok - nie na brucho, ale na zadok. Maly kopkal? Tak to je super. Malo by to byt v pohode, ale ja ti tiez odporucam este dnes sa ist dat skontrolovat, ci je vnutri vsetko ok. Tak ako pise @martinaxx - hlavne tu placentu treba kuknut. Drzim palce 😉

gretka2
8. jan 2013

Ja som na prelome 5/6 mes. skoncila s autom na streche a nic sa nam nestalo. (auto islo do srotu) Dnes ma drobec 8 rokov 🙂
Priroda to dobre zariadila, plodova voda dobre ochrani dietatko, neboj 🙂

gaby21
8. jan 2013

@hybrida Neboj sa, babatko je chranene plodovou vodou, urcite ste obaja v poriadku 😉

iwesska
8. jan 2013

Ked nekrvacas, ani nemas nejake ine priznaky predcasneho porodu tak je to ok. Ja som tiez tak padla v 8.mesiaci, ze som nevidela lad pod snehom a maly uz bude mat 2r. a nevyzera, ze by mal nasledky 🙂

lea641981
8. jan 2013

@hybrida ja som spadla tiez v 8 mesiaci a v noci som zacala krvacat ale vsetko dobre dopadlo a doky povedal na sone ze to nebolo ani sposobene padom len nahoda ze sa pustilo krvacanie 😒
totiz mne sa krvacanie pustilo preto lebo som mala nizko placentu na jazve kde som mala operovanu maternicu metroplastiku a bolo by sa mi krvacanie spustilo aj tak 😒

neboj nic sa nedeje 🙂 babatko je dobre chranene 🙂 infuzkami zastavili a mala bola v poriadku 🙂

samsung1992
18. feb 2014

Ahojky chcem sa spytat v sobotu som spadla posmykla som sa na kamienkoch som v 12 TT..ale nespadla som ani na zadok ani na brusko len na kolena a ruku.. ale troska mam obavy aby sa daco nestalo..nekrvacam nespinim nemam ziadne bolesti ale aj tak mam obavy moze mi niekto poradit dakujem 😒

katkalubkova
18. feb 2014

ja som sa "vyvalala" v prvom tehotenstve 3 krat a v druhom raz, na stastie, ani raz na brucho... vsetko dopadlo ok.

vejavika
18. feb 2014

@samsung1992 No myslim,ze sa ti nic nestalo,to by sa uz asi odzrkadlilo.Ja som tiez padla asi v 12 tyzdni a to do jamy akurat som si obyla kolena,no ale aby nestacilo tak este aj v 18 tyzdni,to uz vaznejsie potkla som sa na rovnej zemi,padla som na bradu a brusko,ale veru som si aj poplakala vtedy,isla som asi po hodine na pohotovost lebo mi to nedalo,no vsetko bolo ok a zatial stale je chvalabohu,Musis si davat vacsi pozor,ale to je ako zakon schvalnosti,ja roky sportujem,nemala som ziadny uraz a teraz toto, 😒 Drzim palce aby sa to uz neopakovalo,ak by predsa hned radsej vyhladat doktora,pre vlastne uspokojenie 😉

samsung1992
18. feb 2014

@vejavika ou tak dakujem ako nic vazne ja som sa smykla na kolena som spadla a prichytila rukami..ale zadok ani brusko nic taq dufam ze je vsetko ok.. a mali si veselo plava 😒

simonovicovaanka
18. feb 2014

ja som spadla na rovnej zemi v kuchyni... ani ľad tam nebol 🙂 dopadla som na kolená a na ruku, ktorá ma ešte asi týžden bolela, ako som sa snažila uchrániť bruško. pokial cítiš pohyby určite sa nič neudialo.. ja som sa tiež veľmi zlakla, ale malá sa hýbala aj hýbe jedna radosť. a to je dobré znamenie aj pre teba, placenta zrejme drží na mieste, žiaden strach 🙂 moja mama ked čakala mna, spadla do priestoru okolo peca, kedysi sa to tak stavalo. a udrela sa o brucho, teda mna. dokonca som mala po pôrode takú ploskejšiu hlavku, ale to sa po čase spravilo, ten tvar určite, ak už nič iné :D hlavne pokojne

annulikb
18. feb 2014

v tehotenstve som tiež spadla rovno na zadok pri odhadzovaní snehu z auta - a to až tak že som vletela až po brucho pod auto - našťastie sa nič nestalo, ale viem, že som bola úplne vystrašená.... ale naozaj, tak ako sa píše v komentoch vyššie, je nás takých viac a máme krásne zdravé detičky 🙂

vejavika
18. feb 2014

Jasne,ze si plava,neboj sa.Ale ja som tiez obcas vylakana aj viac ako treba. 🙂 pekny vecer

samsung1992
18. feb 2014

heh tak ja este necitim ziadne pohyby som len v 12 tyzddni a pohyby asik citit az v 17... tak dufam ze si tam pekne plava ...:D

veronikaveve1
22. sep 2017

Dobrý deň včera som spadla zo Stoličky malej na zadok s malej výšky misli té že nič sa nestalo babetkovi??

petkovadomi
30. apr 2018

Dobry den ja som spadla vonka na chrbát a malú uz som od vtedy necítila moc sa bojím nemozem ani spat co mam robit moc dakujem

0940338945
26. nov 2020

Ajasom tehotna 23 tižden aspadla som na brucho nám aj pohibi Všetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre