Som v 8. týždni a som chorá. Mám navštíviť lekára?

monka665
12. sep 2014

Mile mamicky chcem sa poradit som v8tt a od pondelka som chora uzivam tantum verde quixx do nosa obcas a calciovy sirup. Ide o to ze stale niesom zdrava dokonca mam pocit ze z lavej mandle mi to prechadza do ucha neviem ci mam ist k lekarovi lebo ten mi isto da antibiotika a ja ich nechcem do seba pchat! poradte mi pls. dakujem

babulina
12. sep 2014

Treba lekara dostatocne upozornit na to ze si tehotna a nastavi ti liecbu podla toho, neboj dobre bude

dankako
12. sep 2014

Urcite chod k lekarovi, ak ti doterajsia liecba nepomohla, tak zajdi, netreba riskovat, vsak ked povies, ze si tehu, tak ti atb. nebude davat, skus aj kloktat slanu vodu, vela cajov, tekutin treba, septisan je ok, ja ked som bola tehu, tak mi obvodna povedala, ze kludne mozem kloktat aj florsalmin, je to sice vytazok zo salvie, ale posobi to iba lokalne na hrdlo, no a hlavne to chce aj kludovy rezim.

simonkazga
12. sep 2014

existujú aj také atb, ktoré sa smú aj v tehotenstve ak to choroba vyžaduje. určite neexperimentuj a radšej navštív lekára

bonaqa2013
12. sep 2014

Ak nenavštíviš lekára, može sa to s Tebou ťahať ešte pekne dlho...

meluela
12. sep 2014

@monka665 v takom pripade urcite chod, cim skor ti da lieky tym skor to prejde a nebude treba este viac liekov ... ked si nebudes ista, over si konktretny liek este aj u gynekologa telefonicky ci ho mozes.

zuzike123
12. sep 2014

Myslim, ze aj Bioparox sa moze v tehu. To by mohlo zabrat na to hrdlo-ucho.

monka665
autor
12. sep 2014

dakujem pekne...ved kloktanie caje a samovolne lieky som uz pouzila je mi troška lepšie ale stale to nieje ono...nechcem niečo zanedbat...

mirula88
13. sep 2014

Overený liek je aj zázvorový čaj ten mi vždy zabral ako jediný na anginu a nemusela som brať Atb. A pôsobí aj proti rannej nevoľnosti🙂 A ak neprejde tak samozrejme k dr. Bioparox sa môže v aj v tehotnosti a dokonca aj penicilín. Tak neboj dr. vie čo može dať tehotnej🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre