Som v 7. týždni a mám cystu

marcela19791979
20. máj 2022

Ahojte bola som u gynekológa,potvrdil mi tehotenstvo,že som.v 7tt ,pozeral na mňa zdola ,vraj tam vidí cystu ,pritom som bola cystu laparoskopocky vyberať v novembri,plod mi neukázal na sone iba cystu nechápem prečo, ešte nebolo nič vidieť v 7tt?tak isto mi bral aj krv a mám prísť o 2tyzdne ,to už budem v 9tt ,už mi ukáže na ultrazvuku niečo?

domka222
20. máj 2022

V 7tt by malo byť už niečo vidno. Minimálne vak. To, že si bola cystu vyberať nezaručuje, že sa ti nespraví nová

marcela19791979
autor
20. máj 2022

@domka222 hovoril mi niečo o zárodku ,ale prečo mi na sono ukázal len cystu a zárodok nie? Veď v 7tt už tam muselo byť niečo vidieť

csipcsip000
20. máj 2022

V 7 tyzdni je uz normalne vidiet plod 🤔

marcela19791979
autor
20. máj 2022

@csipcsip000 tak prečo mi ho neukázal?ukázal mi len cystu a nič viac a povedal že som.v 7tt a bral mi akurát krv že o 2 týždne mám prísť

alenka551
20. máj 2022

mozno bral tu cystu ako dolezitejsiu nez plod? tazko povedat. vsak uvidis, ake budu vysledky a ked prides nabuduce.

domka222
20. máj 2022

@marcela19791979 to si sa mala jeho opýtať, prečo ti neukázal

pracujucazienka
20. máj 2022

@marcela19791979 a prečo si sa to nedostala lekára?ze kde je bábätko?odkial to mame vedieť,že prečo ti ho neukázal..možno sa boji že praskne a odíde spolu s cystou aj babo

selena_luna
20. máj 2022

@marcela19791979 moze ist aj o tehotensku cystu ktora vznikla zo zlteho telieska. Tu som mala ja, celkom.su bezne. Vznikaju pri oplodneni. Dokonca ns ktorej strane je, z toho vajecnika si otehotnela. Nestresuj sa. V 7 tt niekedy este nie je nic vidiet, ani to nie je neobykle. Ak dr ale povedal ze si v 7 tt tak nieco videl. O 2 tyzdne uvidis, tieto zaciatky su vzdy hop alebo trop, nikto to nedokaze ovplyvnit. Tak hlavu hore, mysli pozitivne, nenamahaj sa velmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre