Som v 7. mesiaci a necítim sa dobre

katakomba
14. jan 2017

Ahojte tehulky... akurat som zacala 7 mesiac a necitim sa moc dobre. Mam bolest hadam celeho tela, huci mi v hlave a mam nieco cez 37,2.. som v skuskovom a posledne dni sa stale iba ucim a uz citim, ze nevladzem .... viete mi poradit co mi rychlo pomoze okrem cajov a vitaminov? Dakujem za kazdu radu 😊

mirkava
14. jan 2017

potrebuješ oddych, ak ťa nebolí hrdlo, nekašleš, alebo iné príznaky, tak to môže byť "len" z vyčerpania. Nie je to jednoduché, si tehotná + stres zo skúšok. Daj si pauzu aspoň jeden deň a uvidíš 😉

marosinecko
15. jan 2017

Skús vypnúť,choď sa von na chvíľu vyvetrať,čerstvý vzduch ti urobí dobre.Veľa pi,oddychuj ,vylož nohy,neuč sa! 😉😊 Šetri sa ! 😜

tuusfatum
15. jan 2017

To su priznaky vycerpanosti organizmu. Pozor na to aby si babo neoslabila.

Odporucam viac spanku ak je to mozne. Ist na 20 minut na prechadzku. Zhlboka dycha a pokojne.
A vitaminy b komplex tie mozes v tehu. Upokoka nervy, zlepia koncentraciu aj ty sa bude citit lepsie.
Nepodcenovala by som to. Staci ti aj D nemusi byt A. Dolezite je aby si obaja boli v poriadku.

sash37
15. jan 2017

Aj vitamin D3 odporucam doplnit ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre