Som v 6. týždni a počas ležania mám pocit, že mám väčší jeden vaječník

22. apr 2021

Dievčatá... taka vec sa mi stala a neviem či je to v poriadku 🙄
Som tehotná (6tt) a keď si lahnem na chrbát, pokrcim nohy a ľavú nohu trochu zdvihnem tak cítim tam vaječník akoby väčší bol... Na pravej strane to necítim... je to normálne podľa vás? ☹️ Čo ak to je mimomaternicové? 😏 A preto to takto cítim?...

borka168
22. apr 2021

.... Čo tak vyšetrenie u gynekologicky? A nestresuj sa hneď samodiagnostikou.

dusankomoj
22. apr 2021

Prestaň sa báť a stresovať a nebudeš cítiť hluposti🤣

autor
22. apr 2021

@borka168 idem na ďalší týždeň v pondelok... 🙄

borka168
22. apr 2021

Tak sa ukludni a nerozmýšľaj nad takými vecami. Ešte som teda nepočula, že si niekto diagnostikoval mimomaternicove tehotenstvo dvíhanim a krcenim noh...

autor
22. apr 2021

@borka168 neviem už vážne toľko veci si namyslam 😅 😏 cítim ten vaječník stále aj keď som mala normálne MS ☹️😏

h2
22. apr 2021

Ahoj, nechcem zľahčovať tento Tvoj "problém", ale keď si neľahneš na chrbát, nepokrčíš nohy a ľavú nezdvihneš do presne tej stanovenej výšky, tak to necítiš? Tak skús ležať v inej polohe. 😉 Ležať s jednou nohou zdvihnutou aj tak nie je extra pohodlné. 😁

nikca_123
22. apr 2021

@borka168 som sa dobre zasmiala na tvojom komente, nechcem vsak zlahcovat autorkin problem 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. apr 2021

Dievčatá no ste ma pobavili... 😁 Možno naozaj len zbytočne stresujem, ale to ďalších XY žien tu na koniku keď stresujú či je bábo v poriadku🥰

miadi
22. apr 2021

Prepac ale ty zbytocne hladas problemy. Poskladas sa do neprirodzenej polohy a skumas vajecnik, . Ja viem co je strach o babatko tehotna som bola 4x a mam dve deti. No toto som nikdy nerobila. Ak mas ozaj zdravotny problem tak šup k dr minimalne mozes zavolat opytat sa. A Hlavne sa neboj opytat na prehliadke. Ja toto nikdy nepochopim zeny na mk hladaju diagnozu na kazdy prd ale dr sa nevedia opytat . Ja sa radsej opytam odbornika aj Keby som mala byt za blbu oni su od toho aby pacientom vysvetlili co treba .Ale hlavne tehotenstvom netreba stratit zdravy sedliacky rozum.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre