Som v 6. týždni a nemám priznaky

24natalia11
5. apr 2024

Ahojte, som v 6tt a od včera mi vymyzli všetky priznaky. Už mi nič nesmrdi, nenatahuje ma pri umyvani zubov a hlavne ma prestali bolieť prsia. Úplne sú makke? Je to zle?
Od utorka mam ascorutin lebo spinim, no špinenie je stále aj napriek liekom. Sem tam si teda niečo nájdem, nie je to stále. Aj bolesti sú akokeby len jednostranne v podbrusku. Mimomaternicove môžem asi vylúčiť keďže v maternici bol 4mm prázdny vačok.

dadka1997
5. apr 2024

@24natalia11 v 6tt ešte priznaky su neni ziadne :🙂 nevesaj hlavu .. príznaky su silnejšie tym, ako stupa hcg

michaela789
5. apr 2024

@24natalia11 tie symptómy sú ako na hojdačke. Ja som mala úplne normálne dva dni bez ničoho, bola som ako srnka. A potom som 3 dni objimala misu a vracala aj z vody. Nemyslím si, že by to bol dôvod na nejaké obavy.

domka222
5. apr 2024

V skorom týždni strata príznakov bol u mňa MA. Stratili sa aj pri zdravom tehotenstve,ale vo vyššom TT. Ale tiež to bolo ako na hojdačke, no nikdy nie strata všetkých

saska.j
5. apr 2024

Ja nemám žiadne príznaky.tiez som v 6 tt

liviiiiii
5. apr 2024

@24natalia11 ja som nemala žiadne príznaky tehotenstva cele tehotenstvo.. a to každú chvíľu rodim

janica_
5. apr 2024

@24natalia11 takisto som nemala skoro ziadne priznaky az na tazke prsia a som v 25tt. Pri prvom mi bolo tiez dobre, ale tam mi par voni vadilo.

24natalia11
autor
5. apr 2024

@saska.j a boli ste už na sone? Bolo vám už niečo vidieť?

cookie29
5. apr 2024

a to sono bolo kedy? Lebo v 6tt by ten vacok mal mat okolo 2cm....
samotne vymiznutie priznakov moze a nemusi nic znamenat... podobne ako spinenie

saska.j
5. apr 2024

@24natalia11 ja som už bola 2x po sebe na sone. Kvôli krvácaniu. Bolo už vidno aj plod. Síce vravel že za jeden deň málinko narástol. Ďalšiu poradňu mam 16.4. ja som bola bez príznakov počas oboch predchádzajúcich tehu.

24natalia11
autor
5. apr 2024

@cookie29 sono bolo robene keď som bola 5+5. Len sama neviem kedy som mala ovulaciu. Týždne počítam podľa menzesu

domcavesel
5. apr 2024

Nestresuj 😊 ja som v 14 týždni a príznaky nemám žiadne, jedine ma sem tam bolia prsia (ale len výnimočne) a nechutí mi káva, inak nič. 😊 Nie každá má príznaky.

ronie338
5. apr 2024

Mne nič nebolo so 8tt, prsia až na konci tehotenstva a ani brucho som skoro nemala, nevoľnosti zmizli v 14tt. Ja som ani netušila ze som tehu som si len pre istotu robila lebo mi meškali a mala som ísť na kontrolu k onkogynekologovi ale už sa mi stalo ze skm nemala v lete jeden mesiac a zrazu pozitívny test. A priateľ ze co som čakala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre