Som v 6. týždni a bojím sa, že som potratila

smolinka322
14. nov 2021

Ahojte baby, minuly tyzden som bola na gynde potvrdili mi tehotenstvo bol tam uz aj gestacny vacok - bublinka ...som asi v 6 ttatento tyzden mi vymizli priznaky prsia ma bolia minimalne ani podbrusko necitim a vcera som mala krce(skor ako vetry) a vracala som .... Bojim sa ze uz sa nic nevyvija

kitta
14. nov 2021

@smolinka322 bud v klude, priroda vie co robi,ak nekrvacas, tak moze byt vsetko v najlepsom poriadku 🙏🏻 . Mne tiez vymizli priznaky miestami. zachvilu boli spat. Drzim palce

cabby88
14. nov 2021

Neboj sa,to je normalne..jeden den sa budes citit uplne tehotne a na druhy ti nemusi byt vobec nic..vracala si,mas teda jeden z hlavnych priznakov 🙂 bude to v poriadku 😘

schokolade1988
14. nov 2021

@smolinka322 ja som toto mala do 12tt približne ... Raz boli príznaky a na druhý deň vôbec nič ,tiež som sa bála a bolo všetko v poriadku 🙂 od 12tt má prsia prestali úplne bolieť ,ani podbrusko nebolelo už ,iba mi rástlo bruško ;)

ankare
14. nov 2021

@smolinka322 juj, zbytočne sa stresujes, to nie je dôvod na obavy. Držím palce!

smolinka322
autor
14. nov 2021

@ankare dakujem ale mam take divne pocity ze nieco je zle a neviem sa zbavit tych myslienok bodaj by to bola pravda ze je vssetko ok

smolinka322
autor
14. nov 2021

@schokolade1988 no dufam ze to bude ako hovoris lebo je mi to divne nemam dobry pocit z toho

smolinka322
autor
14. nov 2021

@kitta bodaj by si mala pravdu mam zmiesane pocity už dva dni je to taketo podivne

smolinka322
autor
14. nov 2021

@cabby88 dufam ze je to tak mam obavy ...a mam este taky mierny belavy vytok...neviem ci je to ok

ankare
14. nov 2021

@smolinka322 jasne, aj výtok je normálny. Skus si tehotenstvo začať užívať a tešiť sa, nie žiť každý deň v krčí a stále sa sledovať. Držím palce!

domka222
14. nov 2021

Ja som zažila dobrú aj zlú skúsenosť, keď vymizli príznaky. Prvý krát to bol MA a vymizli mi aj vtedy, keď to bolo prosperujúce tehotenstvo. No za pár dní sa vrátili späť a stále dookola

smolinka322
autor
14. nov 2021

@domka222 a mozem nejak zistit ze je to ok alebo nieje?okrem navstevy gynekologa?

domka222
14. nov 2021

@smolinka322 mne na to tiež prišiel len gynekológ. Nemala som žiadne iné komplikácie. Hlavne nestresuj. Ako vravím stalo sa to aj, keď som mala prosperujúce tehotenstvo. Tiež som bola už s tým zmierená, že zase koniec a opak bol pravdou 🙂

smolinka322
autor
14. nov 2021

@domka222 mam strach a ku gynekologovi mam ist az 30.11...

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebeca40
14. nov 2021

@smolinka322 Hlavne klud nestresuj.
Nemusia ta stale boliet prsia .
Moze to byt na striedacku ja som tak mavala raz mi nebolo nic a par dni nato som nebola schopna ani s kupelne vybehnut co som tak vracala

domka222
14. nov 2021

@smolinka322 ak sa až tak moc bojíš, skús zájsť za gynekológom skôr.
Povedz, že si mala menšie bolesti v podbrušku a krížov. Ak má sono, isto pozrie, či je všetko ok.

smolinka322
autor
14. nov 2021

@domka222 uvidim ako to bude dalsie dni a ak to takto pojde dalej tak za nim skocim

nessa123
14. nov 2021

@smolinka322 ahoj, ja som na tom bola tak isto. Vymizli mi úplne všetky priznaky, babo na sone menšie ako malo byt a najbližší termín o 3 tyzdne. Dva dni som plakala a presvedčila sa, že je koniec. Nakoniec som sa zdvihla išla k lekárovi, že mám zlý pocit a je mi strašne zle a čuduj sa svete, babo narástlo za dva dni o pol cm. co znacilo nárast až o 5 dní, plus krásne bilo srdiečko aj pupocnik bolo vidieť. Veľký balvan mi padol zo srdca. Určite vybehni k lekárovi, za ten pokoj na duši to naozaj stojí zato. Držím palčeky aby bolo všetko v poriadku.

vlada2401
14. nov 2021

@smolinka322 ja som do polky tehotenstva pri dcérke ani nevedela,že som tehotná,až kým mi nezačalo bruško rast tak,že sa ma ľudia pýtali či čakam dvojičky 🤣....takže prosím ťa nestresuj sa zbytocne,to nerobí dobre bábätku,ak by si mala veľmi veľké bolesti a krvácala vtedy je zle,užívaj si tehotenstvo a nesleduj sa tak

vlada2401
14. nov 2021

@smolinka322 všetko bude v poriadku ❤️

livuska124
14. nov 2021

Ahoj. Ja mám s vymiznutim príznakov 2 rôzne skúsenosti. Prvýkrát mi vymizli príznaky v nejakom 10.tt, tiež mi každý hovoril, že je to normálne, že kým nekrvacam, je všetko v poriadku. Ja som vôbec nespinila, ani nekrvacala, proste nič, len mi zmizli príznaky. Keď som v 12 tt išla na kontrolu, bábätko už nežilo, prestalo sa vyvíjať cca v 10.tt, čiže presne vtedy, keď mi zmizli príznaky. Missed abort. Musela som na kyret, keďže už dva týždne som nosila mŕtve bábätko a telo si s tým nevedelo samé poradiť.
Keď som bola druhýkrát tehotná, znovu mi zmizli príznaky, neviem už v ktorom týždni. Po predošlej skúsenosti som hneď bežala ku svojmu gynekológovi, ktorý má chápal a hneď urobil sono. Všetko bolo v poriadku (už mám 5.ročnú dcéru).
Nepíšem ti to, aby som ťa vystrašila, ale darmo budeš od každého počúvať, že to je ok, že tak to býva, je to normálne....nuž, môže to byť ok, aj nemusí. Ak sa ti niečo nezdá, choď za gynekológom, normálne mu vysvetlí o čo ide, nech urobí sono. Držím palce ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre