Som v 5. týždni plus 4 dni a krvácam

21. okt 2020

Dobrý deň, prosím o radu som 5+4tt, nemám vôbec žiadne bolesti ale krvacam, bola som na pohotovosti a povedali mi ze je všetko v poriadku, mali ste to niektorá?

pininka1
21. okt 2020

A dali ti aspon duphaston?

adkka_
21. okt 2020

Moze byt za babanko sa uhniezduje, ked ti povedali ze je vsetko v poriadku, daj si magnezium, vyloz nohy a oddychuj 🙂

nely1704
21. okt 2020

Podla toho aka je to krv...ja som mala ten isty prípad ale skončilo to zle.

amabeldan
21. okt 2020

Ja som mala krvacania tusim cely prvy a druhy trimester. Stale som mala intimku. Mala som nariadene hlavne lezat a nepremahat sa. Nic specialne mi k tomu nepovedali. Takze ano mala som to a mala som aj napriek tomu cele tehotenstvo bezproblémové a v pohode.

autor
21. okt 2020

@nely1704 jasno červená bez zrazenin, ak sa smiem spýtať ty si to mala ako? mala si aj bolesti? ako to dopadlo?

autor
21. okt 2020

@amabeldan a koľko intimiek si minula za deň ? 😁

autor
21. okt 2020

@adkka_ babo už je uhniezdene ovulka bola už dávno a 6dpo sa uhniezdilo to viem určite 😊nechcem sa stresovať prečítala som už veľa toho a keď nemám bolesti som kľudná len sa bojím aby sa udržalo a neodišlo 😞

autor
21. okt 2020

@pininka1 nie, nechápem prečo aj som sa pýtala a povedali ze netreba 🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
21. okt 2020

@nely1704 najprv to začalo hnedým špinenim na WC a potom sa to zmenilo na hnedú tmavú krv 😁neviem ako to opísať no a teraz je jasno červená

jdvorka
21. okt 2020

Ja som prišla na pohotovosť v 6tt s krvácaním, ale nechali si ma rovno na gynekologickom oddelení. 3x denne mi pichali injekciu na udržanie + duphaston. Snažili sa mi krvácanie zastaviť čo najskôr, aby mi kvôli tomu neodišlo baby... Teraz som už 14tt a všetko je ok.

domisha02
21. okt 2020

Nechcem strašiť ale ak je uz jasno červená tak to neznamená nič dobré.. urcite zájdi na pohotovosť ..ja skm mala toto iste co ty bohužiaľ u mňa to bol potrat 😔

domisha02
21. okt 2020

Ešte dodám ze ja som išla stým k lekárke ze som iba špinila a ta ma ukludnila stým ze pokiaľ neni jasno červená krv neni problém ak uz bude tak je .. a bohužiaľ o oar dni uz bola a samozrejme silne krče som chytila. určiťe zájdi za lekárom

autor
21. okt 2020

A keď nemám žiadne bolesti? Veľke nádeje tomu nedávam ale tak uvidím 😕

autor
21. okt 2020

Krvácanie mi už dnes ustupuje trvalo to cele cca 3 dní a bazalnu mam 37 🤷‍♀️

mnamko
21. okt 2020

Kup si ascorutin,mne pomohol,brala som 1 denne,

autor
21. okt 2020

@mnamko ďakujem ti

sense
21. okt 2020

U mňa 1x zle, 1x dobre a to som krvacala červenú krv dokonca 2x

adkka_
21. okt 2020

Ja som zacala krvacat kvoli hematomu, ale to som aj v nemocnici bola, brala ascorutin, magnezko, zelezo, dicinone, duphastone a zvladli sme to.... treba velmi vela oddychovat a doktor povedal ze okolo 50% zien ma hematom, len niektorym sa neprejavi krvacanim ale sam sa vstrebe, a niektorym treba dopomoct aby sa vyplavil alebo vstrebal. Verim a prajem ti aby bolo nakoniec vsetko v poriadku, drzim palce 🍀🍀🍀

lulala
22. okt 2020

Ja som krvacala, jasna cervena krv v 6tt a v 7tt a v 9tt, vzdy to bolo jednorazove a v auguste som rodila, drzim palce, aby to bolo v poriadku 🍀✊

emimese
22. okt 2020

Aj mne to skončilo zle bohu žial, akurat teraz to prezivam, tak isto som bola v 5 tt. Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku.

florianabotosova
22. okt 2020

Ja som spinila iba a to som bola vo 8tt. Tiež som bola na pohotovosti a povedali ze je všetko v poriadku. Mala som bolesti v podbrušku a boleli ma strašne kríze. Na druhý deň som išla na gyndu a dali mi duphaston dve krabičky brala som asi 3xdenne. No v 11tt mi povedali ze babu nebije srdiečko. Takže tak určite choďte za svojím gynekológom pretože mňa tiež z pohotovosti poslali bez liekov domov

autor
22. okt 2020

@florianabotosova dnes som si robila test a úplne negatívny no možno tam bol nejaký náznak čiarky ale to už sa nedá považovať za pozitív takže mimco odišlo 😢😭ja nechápem prečo mi nič nedali tak dlho sme sa snažili, k mojej gyn som ísť nemohla ma dovolenku do konca týždňa 😞

domisha02
23. okt 2020

Je mi ti ľúto.. no minimálne mi mali dat niečo na udržanie.. aj keď mne gyn tiez nič nedala lebo som len špinila na začiatku co je normálne.. až na pohotovosti mi dali lieky keď uz som krvácala a mala silne krče ..bohužiaľ ale uz bolo neskoro..

florianabotosova
23. okt 2020

To mi je ľúto veľmi 😢 no mne tiež nedali nič keď som bola na pohotovosti vraj je všetko v poriadku ze on žiadnu krv nevidí. A môj gynekológ sa už zbytočne snažil keďže už to bolo tak 50 na 50 ze babo ostane no a v 11tt mi povedali ze srdiečko nežije. A nikto nezastupuje tvoju gyn? Je škoda no co sa nám ženám deje. Prajem ti veľa síl budeš ich potrebovať a neboj bábätko budete mat znova. Držím palce nech sa Vám coskoro znova podarí 🙂

patkaamirko
26. okt 2020

@emimese ahoj, ja som tiež par dni dozadu zažila.. 18.oct som čakala ms neprišla, tak som si spravila test dkotry mi vyšiel, a hneď na to 21 som začala krvácať... Ja však neviem, som zmätená, pretože krv bola len na toaletnom papieri ale dosť jej bolo a jasno červena až kriklava červená.. Za to na vlozke nebolo takmer nič, a ani to nebolo také klasické keď máš krámy a cítiš ako ti tečie krv do vložky.. Cele divne, včera to prestalo robila som si test a stále tam je nejaký dusik.. Tak neviem... Na vyšetrenie nemôžem žijem v zahraničí a tuná takéto skoré tehu neriešia 😑😑😑😑

rubinka
26. okt 2020

Volať sanitku hneď !!!

domisha02
26. okt 2020

@patkaamirko neviem ako to je v zahraničí ale išla by som na pohotovosť aspoň..

patkaamirko
26. okt 2020

@domisha02 no tuná to tak nefunguje... Ideš na pohotovosť, kde čakáš aj pekných 6 hodín, len na to aby ti prišla na 2 minutky nejaká Dr povedat, že si máš dat paracetamol a ze to je normálne v tehu... Raz som takto už potratila na konci 14tt ale to bol iný masaker 😪

domisha02
26. okt 2020

@patkaamirko tak je mi to ľúto.. bohužiaľ takto doma nevieš moc nic robiť jedine len dúfať ze tento krát bude všetko v poriadku ..jedine sa len testovať a podla toho uvidíš.. k lekárke sa chodí tuším zahraničí až v 12tt ci ?

patkaamirko
26. okt 2020

@domisha02 no ja som bola keď som bola tehu skôr, nejaký 10tt neviem presne už 🙈ale to iba k midwife ona ma iba zmerala, odvážila, dala mi knižku spýtala sa na poslednú ms zo bolo všetko. A tak som ju zas takmer mesiac nevidela 🤭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre