Som v 5. týždni a dostala som menštruáciu

janulik20
16. okt 2021

Dobrý deň, som V 5.týždni tehotenstva A dostala som slabu menštruáciu veľmi slabú ani hrudky nemám, len čisto krv taká ružová ani červená nieje.. Je to V pohode teda Normálne?
Mama mi vravela že keď bola so mnou tehotná tak mala normálnu menštruáciu do 4 mesiaca...Lenže ja sa aj tak bojím..Či sa nejedná O mimomaternicove tehotenstvo. Mam všetky príznaky tehotenstva : Bolesť krížov (chrbta), chuťe, zmeny nálad, bolesť hlavy, závraty, zvracanie, zmena stolice, kŕče, bruško mám také ako keby ťažké, tvrdé, citlivé A bolestivé prsia nemám ich mäkké ale tvrdsie..

sisa_s
16. okt 2021

U lekara si bola potvrdit tehotenstvo? Ak si v 5t, tak by som sa neutesovala, ze to je normalne, ale isla na pohotovost...

zuzkacik4
16. okt 2021

A to, ze si tehotna usudzujes na zaklade priznakov, alebo ti aj testy ukazali ze si tehu..resp. to mas potvrdene z krvi? Ak ano, tak urcite na pohotovost..

janulik20
autor
16. okt 2021

@zuzkacik4 Tehotenský test pozitívny, včera som mala ísť ku gynekológovi len píšem že som dostala menštruáciu ako keby..

sisa_s
16. okt 2021

@janulik20 chod na pohotovost, moze ist o potrat, nie menstruaciu

zuzkacik4
16. okt 2021

@janulik20 tak moze ist aj o potrat, nielen o menzes...urcite na pohotovost, nech ti nieco daju na udrzanie..drzim palce🍀

miskamicha
16. okt 2021

@janulik20 smer pohotovost. Nemusi to byt nic a moze sa jednat o biochemicke,hematom...atd.

klip0
16. okt 2021

O to skôr si mala ísť k lekárovi keď ti toto začalo, nie že neísť. Mala som to tiež vvtom týždni a išla som rýchlo, nasadili mi lieky a som v 28tt ale ktovie ako by to dopadlo keby nejdem. Keď už si nešla včera tak choď teraz na pohotovosť

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobo2433
16. okt 2021

@janulik20 Choď ku gyn. Urobí ti sono aj keď krvácas.koli bábätku bež

rubinka
16. okt 2021

@janulik20 - okamžite pohotovosť, pravdepodobne ide o hroziaci potrat.

andrejka1974
16. okt 2021

@janulik20 ak krvacas moze to byt zacinajuci potrat ihned na pohotovost

queen_el
16. okt 2021

Ja som presne take krvacanie mala a bol to hematom…v tehotenstve nie je normalne mat “menstruaciu”, vela zien krvaca ale to nie je menstruscia, krvacas z inych dovodov. Pohotovost.

beatik3
18. okt 2021

priznak nepriznak, pokial nemas pozitivny test a potvrdenie od lekara, ze si fakt tehotna, tak potom neviem. ale ak si, nie je to ok a treba sa ist vysetrit. a to ze tvoja mamina v pohode krvacala neznamena, ze aj u teba to je v poriadku.

veronice
18. okt 2021

@janulik20 ako si dopadla? Bola si u lekara?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre