Som v 5. mesiaci a nepriberám

vaiana2002
20. sep 2023

Ahojte baby som v 17tt a v prvom trimestri som schudla 5 kíl no kvôli nechutenstvu do jedla a sem tam malé nevoľnosti a prestala som úplne jesť sladkosti no už ťaham do 5 mesiaca a vôbec som nepribrala moja váha sa drží na jednom ako ste to mali vy pribrali ste alebo schudli ? 😇 Ďakujem za odpovede.

anjelicek26
20. sep 2023

Vzdy som najviac pribrala do 24.tyzdna, potom uz len kilo dve... dokopi ale celkovo ok, nikdy som nemala nad 60 kil ked som sla rodit... 8-12 kil som pribrala ako ktore tehotenstvo... ale tak ja nie som vyssia od kybla...

ropucha6
20. sep 2023

Tak zalezi asi aj na pociatocnej vahe, ja som pribrala dokopy 8 kil, isla som rodit so 60kg 🙂 a teda jedla som piate cez deviate, nie vela, ale sladkosti, slane atd…

sense
20. sep 2023

Do 27tt 3kg a potom každý týždeň kilo

mamelka
20. sep 2023

@vaiana2002 ja som schudla pri Márii 10kg, priberat som zacala az okolo 25tt...ďalšie tehotenstva 8kg. Záleží od tela. Poznám aj také, ktoré pribrali zo začiatku len pár kg a potom to potiahli na 25kg, niektoré zas za celé tehotenstvo 3kg.

milanemila
20. sep 2023

@vaiana2002 ja som do 20tt nepribrala nic (a to som ani nebracala, cize som nic neschudla), zacala som priberat az potom. Pri prvom 9kg a pri druhom 12kg (babo ale malo 4,5kg :D)
Je to naozaj individualne, plod si zoberie z teba ziviny, kt potrebuje, takze ak nie si extremne chuda a netrpis podvyzivou, tak je vo vseobecnosti lepsie pribrat malo ako nejak extremne vela 🤷🏼‍♀️ lekar ta urcite sleduje, takze ak by nebolo nieco v poriadku da ti vediet.

rebrambora
20. sep 2023

Do 19tt som chudla tiez kvoli nevolnostiam a nechutenstvu. Potom som pribrala pri prvom nieco cez 10kg, teraz som 10 este neprekrocila.

lauriik
20. sep 2023

Bud rada. Na mna sa v tehotenstve tie kila lepili same. Este som len ocurala test uz som mala prsia, ze som sa nevosla ani do jednej podprsenky. Zvacsovala som sa umerne cela a na konci v oboch tehotenstvach +20kg. 🤦🏼‍♀️ A to som sa neprejedala a stravovala prevazne zdravo.

vaiana2002
autor
20. sep 2023

@milanemila woow obdiv také babo porodiť 🥰

vaiana2002
autor
20. sep 2023

Ďakujem dievčatá ste milé ❤️ že ste mi napísali vaše skúsenosti

smajcii
20. sep 2023

Ahoj, ja som na začiatku tehotenstva schudla 4 kg a dlhooo dlhooo (zhruba do 7. mesiaca) trvalo kým som ich pribrala späť, v práci sa ma už vypytovali či je všetko v poriadku, lebo 7. mesiac a bruško takmer žiadne, ale potom booom ako keby zo dňa na deň vybehlo a už aj priberám, hlavne teda teraz ten posledný mesiac, to mám pocit, že aj z nádychu priberám 😁😁 som sa na tom smiala, keď mi vraveli, že posledný mesiac to pôjde skokom a ono naozaj 🙈😁 už len dodám, že maličká priberá pekne, takže pokiaľ aj tvoje malé je podľa lekára v poriadku, nestresuj sa s kilami, ešte budeš vďačná, že netreba veľa alebo možno aj vôbec zhadzovať 😊😊

maryetta
20. sep 2023

Pri vsetkych som to tak mala. Najprv 3-5kg dole a tak som pribrala 13-15kg.
Teraz tiez tak. Schudla som 2kg. Už som 24.tyzden a mam nejake 2kg.

vaiana2002
autor
20. sep 2023

@smajcii mne bruško vidno už veľmi pekne len zo zadku a stehien som pochudla…. Prajem príjemne chvíľky posledného mesiaca ❤️❤️

smajcii
20. sep 2023

@vaiana2002 akože aj ja som svoje videla, len ostatní veľmi nie, lebo predsa len aj oblečenie spraví svoje 🙂 tiež som pochudla z nôh a z chrbta, to sa mi priateľ smeje doteraz, že mám akoby dve telá, hlava a hruď je moja, potom bruško je cudzie, pribrate a nohy zas moje 😁😁😁 ale teda ja už na sebe vidím, že aj na stehnách som nabrala, ale to ozaj iba teraz posledné dni 🙂 len som celkom vysoká, tak to ani až tak nie je vidieť 🙂
Ďakujem pekne za prianie, ty si užívaj ešte svoje sladké začiatky 😊😊❤️

zuza265
20. sep 2023

@vaiana2002 a na akej cca vahe si zacinala? V podatate je to uplne ok. Aj moja sestra to tak mala a ked porodila mala vzdy hodne menej kg ako pred tehotenstvom. Pod 60 kg vzdy… ja som pribrala 9 kg. Ale je to rozne🤗

vaiana2002
autor
20. sep 2023

@zuza265 ja som mala 75 kg a schudla som na 70kg ale som dosť vysoká mám 178cm ale nevadí mi to len či to je normálne zato som sa opýtala iných mamičiek 😇

rachel36a
20. sep 2023

@vaiana2002 ja som pri druhom syynovi nepribrala vobec...najskor som schudla 9 kg a potom som 6 kg pribrala nazad ale az po 30tt...rodit som isla o 3kg lahsia ako som mala predtehu...po porode som mala o 16 kg menej ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre