Som v 35. týždni a mám menštruačné bolesti

julka97646
1. okt 2020

Ahojte baby som 35tyzdni termín pôrodu mám na 8novembra idem cisárskym rezom no mám dosť veľké menštruačne bolesti podbrusku boli ma spodok ako keby mám svalovicu niekedy si nemôžem ani poriadne sadnúť a pohnúť sa a križe ma tiež bolia a neviem čo to znamená. Malý je veľmi aktívny kope ma tak že to až miestami tiež boli. A keď mám dlhšiu chôdzu tak musím až skrcena chodit čo ma boli podbrusko. Kamarátka mi povedala že sa asi blíži pôrod no myslím že to je asi skoro nie ??? Malý ste to aj vy takto pred pôrodom?? Ďakujem za odpovede 😊

nykkushka
1. okt 2020

@julka97646 ahoj ja som zhruba mesiac pred porodom mala podobne bolesti. Spodok ma bolel ako keby som dllho sedela na bicykli a vyrážalo mi to do slabín a brucha. Dr mi povedal, ze to sa tak roztiahuju svaly, šľachy a chystajú sa na pôrod... Ale bolo to nepríjemné...

julka97646
autor
1. okt 2020

@nykkushka ano je to nepríjemné

gabu_lienka
1. okt 2020

@julka97646 k otazke ci je skoro na porod - moj maly sa vypytal v 34.tyzdni. Je to skoro ale stava sa to. Ak sa necitis dobre, chod sa dat radsej skontrolovat.

jess345
3. nov 2020

@julka97646 ahoj, aj ja mám presne takéto problémy. Rodila si skôr alebo si ešte nerodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre