Som v 33. týždni a zo všetkého ma napína

vanesa0905
17. apr 2022

Ako je možné že ma stále zo všetkého napína? Ráno otvorím oči a už ma napína zaludek mam totálne zlý 🙈 od začiatku tehotenstva a vôbec to neprešlo...jako nechápem toto každý mi vravel ze to mi prejde po 1 trimestri ale mne to neprešlo vôbec je mi nonstop zle je to vôbec možné? 8 mesiacov trpím čokoľvek si dám mam s toho hnusnu chut v puse a napina ma a keď som, hladná tak mi je tiež zle katastrofa už to nedávam

danielahamar
17. apr 2022

3tehotenstva a zle do posledného dňa 😉

lucia147852
17. apr 2022

Ja som nonstop vracala do 6 mes, potom nastúpilo pálenie záhy a nevoľnosť po každom jedle. Po 9.mes som sa normálne najedla až v pôrodnici 🤷🏽‍♀️ Len vydrzat. Za chvíľu to skončí

petricka22
18. apr 2022

@vanesa0905 ja som vracala az do porodu, sice nie stale, ale casto. Musis to len vydrzat, alebo sa porad s dr o nejake lieky. Ale malo to aj svoje vyhody u mna, pribrala som velmi malo a z porodnice som isla este chudsia, ako pred porodom😉

katie253
18. apr 2022

@vanesa0905 skús si kúpiť zázvorové lízatká alebo cukríky.

katarinka2290
18. apr 2022

Ja som vracala od 7tt a naposledy na pôrodnej sále
Bolo mi zle aj v noci že ma zobudilo ako ma páli zaha
Dieťa už viac tlačí na zaludok
Až deň po pôrode sa mi žalúdok ukludnil a odvtedy mi je už dobre

simona92101
18. apr 2022

@vanesa0905 lekara si sa na to nepytala?ja som kvoli tomu lezala tyzden v nemocnici na infuzkach,nedokazala som sa ani najest ani napit,vola sa to HG - hypemeris gravidarium,podavali mi na to liek Degan,ktory super zaberal. Skus si pozistovat,aby si neublizila aj sebe aj babatku

diamond007
18. apr 2022

@vanesa0905 kamoška tiež vracala do pôrodu a ešte aj pri pôrode 😀

lulupulu
27. apr 2022

Ja som tie vracala 2x do pôrodu, pri prvom aj 2x na sále po pôrode. Ale ten pocit keď som sa na ďalšie ráno po pôrode zobudila a vôbec nič mi nebolo, žiadny pocit na vracanie ani nič bol lepší ako čokoľvek na svete :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre