Som v 31 týždni a mám bolesti sedacieho nervu

veselavrba
11. okt 2012

Ahojte chcem sa opýtat ci to niektora z vas ma alebo mala.Som v 31 tyzdni a uz asi od 28tyzdna ma problemy a bolesti.Maly mi tlaci a sedaci nerv ako mi hovoril doktor.Da sa to nejako vydrzat alebo nieco s tym urobit?Chodim este do roboty do konca oktobra ale uz teraz mam problemy.Tyka sa to pravej strany niekedy nemozem ani vstat od bolesti alebo chodit.Doktor mi povedal ze musim uz vydrzat ze maly si vybral taku polohu. Mate s tym nejaku skusenost?Dakujem za kazdu radu.

veji
11. okt 2012

aj ja som to mala......asi od 12 tyzdna 😒 po porode to nastastie prestalo. ale uzila som si svoje 😒 treba len vydrzat a vela oddychovat.

althejka
11. okt 2012

mne tiez zacala bolest sedacieho nervu okolo toho 30teho tyzdna,ale potom to prestalo asi po troch tyzdnoch same. zacali boliet bedrove klby. a aj tie prestali. tak cakam co pride dalsie 😀 ale uz by ani nic nemuselo. kyselina tiez prestala v noci. tak sa uvidi

jajamalka
11. okt 2012

@veselavrba Ahoj, úplne ťa chápem. Mne začal sedací nerv štrajkovať týždeň pred pôrodom a ešte 2 týždne po ňom. Aj keď diagnóza znela: zacviknutý sedací nerv. Nikto mi nechcel s tým nič robiť, po pôrode som na radu neurologičky brala 3xdenne Panadol + MagneB 6, nijak inak to riešiť nechcela, keďže som vtedy kojila. Pár dní na to, ako bolesť prišla, tak odišla. ALe nepriala by som to nikomu. Kam sa na to hrabe bolesť zubov. 😒 Tým všetkým som chcela povedať, aby si si skúsila zistiť, či môžeš v tehu panadol a ten MagneB 6. Mne to pomohlo. Drž sa. 🙂

pingu1
11. okt 2012

@veselavrba je to bohuzial normalne

miss_stanya
11. okt 2012

@veselavrba ja zase mavam obcas brutal bolest bedrovych kosti-hlavne teda na jednej strane...si nevyberies :( hlavne nech si male pohodlne sedi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre