Som v 29. týždni a fúkam krv z nosa

christin1280
14. feb 2021

Ahojte mamičky nemá niektorá z vás podobný problém ako ja ? Už mesiace ma to trápi že mám stále krvavý nos , jeden čas som mala aj chrasty strašne, ani dotknúť nosa som sa nemohla , natierala som ho znútra takým krémom , chrasty zmizli ale stále fúkam krv .. dá sa povedať že od začiatku tehu😐 neviem čo to spôsobuje ..pred tehu som s tým nemala problém 🙄

aurorastone
14. feb 2021

aj ja to tam stále, a plus ráno vždy upchaty vysušeny nos a vždy keď smrkam tak mi ide krv... podľa mňa to nejake cievky vždy popraskajú... zatiaľ som to neriešila nijak

nelca84
14. feb 2021

Nemate sucho v byte? Nasadit ascorutin na posilnenie ciev.

erika2789
14. feb 2021

@christin1280 ja mám tiež s tým problém od začiatku tehu, a nejak extra to neriešim, teraz máš všetko viac prekrvené tak to bude tým...

petamich
14. feb 2021

@christin1280 zial je to relativne bezna vec, rovnako ako vyssia krvacavost dasien atd. v tele ti cirkuluje viac a viac krvi, co zvysuje tlak na cievy a tie malicke obcas zvyknu praskat napr. v nose

silvike
14. feb 2021

@christin1280 Ja som to tak isto mala pri vsetkych tehotenstvach. Dr. vravela ze je to vacsim prekrvenim sliznic (aj v nose) a tym padom niektoré zeny to skratka tak maju ze pri vyfukani nosa ide aj troska krv. Ale nastastie naozaj po porodoch to preslo.

simca06022011
14. feb 2021

kvapky do nosa olejove si zozen... inak v porodnici to mala kopa zien, ja to mavam vzdy v zime.

janba
14. feb 2021

Mala som to tak s nosom cele tehotenstvo, ale nie nejak veľmi zle, proste krvava servítka po fukani. Po pôrode to prešlo

miadi
15. feb 2021

Uplne normalna vec v teho. Nic na to netreba prejde to po porode ked sa hormony zas daju do normalu.

andreatytler
15. feb 2021

@christin1280 Ber to tak ze je to znak toho ze mas telo ovela viac prekrvene, co je velmi dobre pre babatko. Takze len vydrz. Snaz sa fukat nos jemne.

petrisa213
15. feb 2021

Presne ako baby pisu. Je to úplne normálne, máš teraz v tehotenstve viac prekrvene sliznice, všetky. Mne predchádzajúce tehotenstva stále ďasná krvacali, teraz zas z nosa.

nina004
15. feb 2021

@christin1280 Som 35tt a nos mi krváca od začiatku. Dr vravela,že je to normálne a po pôrode to prejde. Teraz sú všetky cievky viac prekrvené a môžu aj častejšie praskať. Myslim,že v tehu si moc nepomôže.

vera56
18. feb 2021

@christin1280 aj ja to mám, už som si na to zvykla. Sliznice v nose sú v tehotenstve viac suché. Plus zvýšený objem krvi v tele, rýchlejšie prekrvenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre