Som v 26. týždni a vyteká zo mňa voda

marrycvengrosova
27. júl 2022

Som v 26 tt a dnes sa mi stalo že somňa vyteká taká voda neviete či to môže byť alebo je to plodová voda ?

lucia7933
27. júl 2022

ja by som sla na pohotovost, tu ti nik nepovie co to naozaj mohlo byt

petricka22
27. júl 2022

@marrycvengrosova moze to byt plodova, nevahaj ani chvilu!

lucia7933
27. júl 2022

radsej ist na pohotovost aj 10x zbytocne ako raz ked uz bude neskoro

dominikak4
27. júl 2022

Na pohotovosti ti spravia test s takým papierikom, či je to plodová voda. Ja ja som panikárila, ale bol to iba vodnatý výtok našťastie, fakt bol ako voda....na pohotovosti som s tým bola 2x a vždy planý poplach.

marrycvengrosova
autor
28. júl 2022

@dominikak4 Včera som si volala sanitku od včera 16:00 som v nemocnici a budeme tu až do pôrodu... Bola to plodová voda ale nevytiekla celá pravdepodobne som dostal infekciu a to bol spúšťač... Ale mala je v poriadku dávajú mi infekciu na rýchlejšie vyvinutie jej pľúc a antibiotiká..

ummimaryam
28. júl 2022

@marrycvengrosova držím palce 😊. Všetko bude v poriadku, neboj

mikadooo
28. júl 2022

@marrycvengrosova ahoj, áno, môže to byť plodová voda, tiež som to mala. Ja som s tým nikde nebola, ale asi som bola dosť nezodpovedná, našťastie dieťatko sa narodilo zdravé v 38-mom týždni. Zas mne to bolo fakt len trošku, také cvrky každý deň (nosila som vložku stále) a viem, že plodová voda sa stále tvorí, tak z toho som vychádzala, že všetko je ok. Ani na poradni nikto neriešil nejaký problém typu málo plodovej vody, takže som bola vcelku pokojná. Napriek mojej skúsenosti by som ti poradila, že choď sa ukázať na gynekológiu a povedz to doktorke. Možno bude nutné ťa hospitalizovať, netuším, ale asi je to lepší postup ako to, čo som robila ja... Držím palce, verím, že všetko bude ok ❤️.

mikadooo
28. júl 2022

@marrycvengrosova práve čítam, že už ste v nemocke, tak tu je fajn, budeš pod dozorom, myslím, že je to takto určite lepšie ako báť sa doma. Držím palce, nech ti to rýchlo ubieha a nech drobček rýchlo rastie!

marrria1
28. júl 2022

@marrycvengrosova držím palce, ja som si tým tiež prešla, voda mi začala odtekat v 23tt, dcérka sa mi narodila v 25tt. Verím ze potiahnete co najdlhšie 🙏

marrycvengrosova
autor
31. aug 2022

@mikadooo 𝚞𝚣 𝚓𝚎 𝚟𝚜𝚎𝚝𝚔𝚘 𝚣𝚊 𝚗𝚊𝚖𝚒 29.7 𝚛𝚊𝚗𝚘 𝚗𝚊 𝚜𝚘𝚗𝚎 𝚜𝚘𝚖 𝚞𝚣 𝚗𝚎𝚖𝚊𝚕𝚊 𝚣𝚒𝚊𝚍𝚗𝚞 𝚟𝚘𝚍𝚞 𝚘 14:00 𝚜𝚘𝚖 𝚖𝚊𝚕𝚊 𝚜𝚎𝚔𝚌𝚒𝚞 𝚛𝚘𝚍𝚒𝚕𝚊 𝚜𝚘𝚖 𝚟 25𝚝𝚝 𝚊𝚕𝚎 𝚜𝚖𝚎 𝚘𝚋𝚢𝚍𝚟𝚊𝚓𝚊 𝚟 𝚙𝚘𝚛𝚒𝚊𝚍𝚔𝚞 𝚖𝚊𝚕𝚢 𝚓𝚎 𝚎𝚜𝚝𝚎 𝚟 𝚒𝚗𝚔𝚞𝚋𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 𝚊 𝚔𝚛𝚊𝚜𝚗𝚎 𝚛𝚊𝚜𝚝𝚒𝚎 𝚊 𝚙𝚛𝚒𝚋𝚎𝚛𝚊 𝚞𝚣 𝚖𝚊 40𝚌𝚖 𝚊 1110𝚐 𝚍𝚊𝚔𝚞𝚓𝚎𝚖 𝚟𝚜𝚎𝚝𝚔𝚢𝚖 𝚣 𝚛𝚊𝚍𝚞 🙂

marrycvengrosova
autor
31. aug 2022

@marrria1 𝚗𝚎𝚙𝚘𝚝𝚒𝚊𝚑𝚕𝚊 𝚑𝚗𝚎𝚍 𝚖𝚊 𝚗𝚎𝚌𝚑𝚊𝚕𝚒 𝚟 𝚗𝚎𝚖𝚘𝚌𝚗𝚒𝚌𝚒 𝚊 29.7 𝚜𝚊 𝚟 25𝚝𝚝 𝚗𝚊𝚛𝚘𝚍𝚒𝚕 𝚖𝚊𝚕𝚢 😇

mikadooo
31. aug 2022

@marrycvengrosova oooooch veľmi veľmi držím palce, nech rýchlo rastie a nech sa vám komplikácie vyhýbajú, držte sa❤️❤️❤️.

marrria1
1. sep 2022

@marrycvengrosova držím palce nech už je s ním všetko iba v poriadku a čo najskôr môžete byť spolu doma. Títo drobci sú veľkí bojovníci,aj moja dcérka už má dva roky a je to riadne šidlo 😊. všetko dobré prajem ❤️

marrycvengrosova
autor
10. sep 2022

@marrria1 dakujem vcera uz mal 1540g 😊

marrycvengrosova
autor
10. sep 2022

@mikadooo dakujem 😇

simbatko
10. sep 2022

@marrycvengrosova Ahoj držím palce obom...drobatko bude v poriadku ❤️🙏🍀

marrycvengrosova
autor
15. okt 2022

@simbatko ahoj krasne dakujem maly sa narodil v 25tt s vahou 780g a dlzkou 35cm od 29.7 do teraz je v nemocnici ale chvala bohu je uplne v poriadku zdravy, uz dycha sam , papa sam , vazo 3010g a meria 44cm cvicime vojtovu medotu a teraz stredu by sme uz mali ist domov... dakujeme za potporu 😇

simbatko
15. okt 2022

@marrycvengrosova tak to sa neskutočne teším ❤️❤️❤️❤️bojovnicek 👍👍❣️❣️🥰želám vám nech ste hlavne zdravuuucky😊😚🥳❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre