Som v 24tt a je mi ťažko od žalúdka

christin1280
6. jan 2021

Ahojte baby stále mi je ťažko od bruška jak keby som tam kamene mala , ledva papám už keďže niečo zjem a už fucim..dávam si espumisan kvapky a feniklovy čaj ale vôbec mi nič nepomaha 🥺..nemáte nejaké rady ?

danielahamar
6. jan 2021

Ja som brala hylak alebo čierne uhlie, podľa toho, ako mi bolo

kubkovamama
6. jan 2021

@christin1280 ja ťa nepoteším,mne to neprešlo až do teraz a už som po termíne 😂. Prvé dve tehu v pohode,toto tretie mi je nevoľno celých 9mes.Pomaha mi jesť málinko,nič ťažké.Nealko pivo a mätový čaj.Jednoducho nejedz to čo ti najviac vadí,ak je to mäso nejedz mäso atď.Neboj,telo má dosť zásob výživných latok a aj to málo čo do seba dostaneš bábätku stačí.A ešte každý mi radil zázvor no a z toho mi bolo úplne blivno.

christin1280
autor
6. jan 2021

@kubkovamama zázvor nemôžem cítiť prvé mesiace som to nasilu pila pri nevoľnostiach odvtedy ho neznášam 😂😂 ..no ja naposledy takto ťažko som sa cítila niekedy v prvom trimestri že stále ťažko od brucha a potom nič a teraz zas .. už pomaly vyzerám jak keby som bola v 8 mesiaci keďže mám stále také nafúknuté brucho 😭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre