Som v 24. týždni a dnes necítim pohyby

17. nov 2022

Som v 24 tyzdni prave dnes. A od rana zatial necitim pohyby je to v poriadku? Po ostatné dni som sa tak nekontrolovala ale cakala som ze rano nieco zacitim no zatiaľ nic...

mimi3008
17. nov 2022

Napi sa niecoho studeneho, sladkeho. Nase deti boli ale aktivne hlavne vecer, ked som si lahla

laura164
17. nov 2022

Keď 12 hodín necítis, tak choď na pohotovosť. Mne sa to tiež stavalo ale do 12 hodín som stále cítila pohyby. Daj si čokoládu, mne to pomohlo a začala kopať 🙂

bluemoon24
17. nov 2022

A jinak si citila kazdy den? Dej si cokoladu a lehni si a pokojne lez, to vetsinou pomaha. Ale pokud mas jakekoliv pochybnosti, chod si to nechat zkontrolovat do nemocnice.

autor
17. nov 2022

@laura164 aj stale ked som poklepkala po brusku tak sa do par sekund ozvalo dnes nie...skusim to sladke...

autor
17. nov 2022

@bluemoon24 zatial ano a prave ze po ostatne dni som na to necakala hej ze kedy kopne proste som na to nemyslela a ked koplo tak koplo

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ildiko36
17. nov 2022

Ja pri dcere som cele tehu citila 3x pohyby, skus dať niečo sladkde..keď máš obavy chod k lekarovi

ildiko36
17. nov 2022

Pri chlapcov som mala futbalove ihrisko v brušku, dcera bola kludna

ivangeline
17. nov 2022

Ja sm bezne citila len v pokoji. Najma pri lezani.

autor
17. nov 2022

@mamula20 klopkala som rano a nic.. ale teraz lezim a krpec sa ozyva sice jemnejsie ako obvykle ale ozyva sa 🙂 som kludnejsia... Este ani na svete nieje a ja sa uz o neho bojim

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. nov 2022

@mamula20 😁 ved aj ja dnes tolko krat som mu klopkala ze mi to teraz vracia naspäť

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
17. nov 2022

Preto mám angelsound. Za minútu pokoj v duši a bez stresov

zuzka102
17. nov 2022

Ja keď som necítila pohyby alebo sa proste obavala, dala som si sladké, a babo sa hneď prebudilo.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre