Som v 23. týždni a mám pocit, že dostanem menzes. Mám sa báť?

larra2606
6. apr 2014

23 týždeň tehotenstva - mám pocit že dostanem menštruáciu? Mám sa báť alebo je to normálne? Doteraz všetko bolo OK...Napíšte Vaše skúsenosti

elen2
6. apr 2014

Najlepsie urobys ked si zajtra zajdes ku svojmu gynekologovi on ti najlepsie povie ci je to normalne alebo nie...ja som bola tehu dva krat,ale ani raz som v 23 tt...nepocitovala ziadnu bolest akoby som mala dostat menstruaciu...radcej sa za nim vyber

ynett
6. apr 2014

Ja to tak mávam celé tehotenstvo, že ma občas pobolieva maternica ako keby som mala dostať menštruáciu, lekár povedal, že to je len zväčšovanie maternice takže zatiaľ žiadny problém. Ale to čo to bolo u mňa nemusí byť u teba, takže pre istotu radšej zájsť za lekárom🙂

evening_star
6. apr 2014

Ja som mávala na začiatku tehu také kŕče ako počas riadne silnej menštruácie, ale vraj je to normálne, maternica sa rozťahuje. Spomeň to svojmu gynekológovi, možno ti odporučí magnézium.

sharmari
6. apr 2014

Ja mávam také bolesti asi od 34tt, ale tak to by mali byť len poslíčkovia, tak neviem... Skús zajtra zavolať svojmu lekárovi 😉

safranca
7. apr 2014

Ja som to mala ked som bola v 27tt a isla som na pohotovost ze ci sa nahodou aj neotvaram alebo daco a vsetko bolo ok chvalabohu ale predpisala mi magnezium ktore som brala 3x denne a pomohlo porodila som v 38+6

piacere
7. apr 2014

Pri prvom som mávala tieto bolesti a dosť intenzívne aj s tvrdnutím od cca 20tt a neznamenali nič, rodila som v termíne s vyvolávačkou. Pri druhom som mala tiež takéto bolesti a znamenali to, že som sa v 34tt otvorila na 4cm, rodila som predčasne v 37tt+1. Takže jednoznačne - smer lekár.

bobaska666
16. apr 2014

Ahojte , ja tieto pocity prezivam uz od nejakého 15 tt , doktorovi som to vtedy vravela nevenoval tomu pozornosť kedže všetko ostatne bolo ok , teraz som v 23 tt a začalo to znovu a o dost silnejsie aj do krizov, presne ako na menzes, prejde to ked sa hybem, magnezko uz beriem 1 tabletu denne . Mam utekat k doktorovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre