Som v 23. týždni a cítim sa unavene, je mi zle

6. aug 2024

23 tt tehotenstva a čo zjem to sa mi grgá zle mi je proste cítim sa unavene a nemožne,tretie tehotenstvo ale je úplne najhoršie :/ či jem len piškoty a chlupkam colu aj tak mi je zle ,keď zjem aspoň mixované vyvar zeleniny hádajte -zle mi je :/ je na to niaka pomoc ? Okrem nerob si deti 🙈

deti95060810
6. aug 2024

to od začiatku, a či len teraz pár dní...

zuzana9393
6. aug 2024

Uf no nezávidím, ja som v 22, zrejme sme spolu decembrovky 🙂 ale už mi nie je nič. Asi jediné vydržať, alebo skúšať tie lizatka pre tehotné, aj keď to asi veľmi nepomáha.

vanilkovazmrzka
6. aug 2024

Vydrz 🥹🥲

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. aug 2024

@deti95060810 práveže od začiatku bolesti brucha a nevoľnosti potom to vystriedalo slintanie ako bernardín a to prešlo a zas začalo obdobie že nemám absolútne akoby chuťové poháriky a keď aj niečo zjem boli ma žalúdok zle mi je

autor
6. aug 2024

@vanilkovazmrzka Oh zmrzlinka ale trápim sa už toľko týždňov :/

jana_eyre_2
6. aug 2024

Mne tak bolo pri treťom.. tiež som bola tehotná cez leto, podľa mňa to tomu celému dopomahalo.. asi v 7-8mesiaci mi konečne bolo trocha lepšie.. prisla som na to, že mi veľmi pomáha čerstvá kokosová voda - každý deň som jedla a pila len čerstvý kokos, v podstate to bolo jediné moje jedlo lebo z ostatného mi bolo veľmi zle.. vtedy boli stále v tescu, teraz je pravda že som to už dlho nevidela.. ale existujú aj tabletky, ktoré predpíše doktor..

autor
6. aug 2024

@jana_eyre_2 vyskusam tu kokosovu vodu dakujem ❤️

maryetta
6. aug 2024

Tiez som tak mala tretie tehotenstvo. To bude aj z kyseliny a palenia zahy.

rivini
6. aug 2024

Nechaj si od gyn predpisat Xonveu…

cookie29
6. aug 2024

Helicid, volno predajny.

vanilkovazmrzka
6. aug 2024

Ja viem a chapem, len neviem ako poradit 💗

sasquatch693
6. aug 2024

Ja beriem Xonveu 1x denne. Bez nej by som bola nonstop na zachode, s nou mi byva zle tak 1-2x kazdy cca 2-3 den. Tiez som si presla silnou nevolnostou, slintanim, a teraz opat nevolnostami aj ked aspon kusok slabsimi vdaka Xonvei. Akurat som 23+1 a uz sa zmierujem tym ze asi som jedna z tych ktorej bude zle cele tehu 😅

autor
6. aug 2024

@sasquatch693 v poslednej dobe je to take zle mám stále upchatý nos,čo zjem to ma boli žalúdok a dokonca aj brucho ,mala dosť kope a obcas aj bolestivo,bolia ma krize a doma nič neurobím lebo nevladzem no to neni normálne :/ a ešte toľko ma čaká do decembra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre