Som v 22. týždni a mám buď Covid-19 alebo črevnú chrípku

ropucha6
28. júl 2022

Ahojte,
som na zaciatku 22tt bez problemov, ale dnes som sa zobudila “chora”. Kazde dve hodiny ine priznaky, najprv len hrdlo a slabost, potom zimnica a kazdych 15 minut na zahode (z oboch stran, aj po vode), teraz zatial vracanie a to najhorsie prestalo, momentalne “len” teplota 39, slabost a krize s klbami. Mali ste takto covid alebo crevnu chripku? Zatial som si nic nedala, lebo by to vyslo von. Test si spravim, az budem schopna, dali by ste si zatial nieco volnopredajne? Napiste, ak mate skusenost. Dakujem.

karhu
28. júl 2022

hylak, ale ci to mozu i tehotne, neviem

miankass
28. júl 2022

@ropucha6 vitamin,c,d,echinacea..

babalenka
28. júl 2022

Zatiaľ by som si nedala nič keď už prestanes zvracať tak by som dala živočíšne uhlie a probiotiká a Paralen .Veľa oddychovať a neskôr by som pridala keď začne po troche jesť tak nasadiť vitamíny šla by som do citrónu a vitamín c

01matrioska
28. júl 2022

Dobrý deň, tymianový krém si môžete natierať na spánky, čelo, uvoľnuje hlieny, tlmi bolesť hrdla, tak isto na svaly a kĺby keď bolia, natiera sa len úplne tenká vrstva, má silne protizápalový účinok. Tak isto ak sa natrie na chodidlá a zabalia sa do ponožiek, prehreje ich a znižuje teplotu.

andrea1977br
28. júl 2022

@ropucha6 teraz prechádzame doma covidom, príznaky ako opisuješ...skúšaj octový obklad na čelo aj žalúdok, aj ten tymiánový krém je super, alebo si potieraj alpou spánky, žalúdok. Po kuse pi čistú vodu, čaj harmančekový.

andrea1977br
28. júl 2022

@ropucha6 test pozit sme mali až na tretí deň od príznakov

ropucha6
autor
28. júl 2022

@andrea1977br no to si ma nepotesila... Zatial dva domace negativne, ale citim, ze toto je akoby ine ako predtym choroby.

andrea1977br
28. júl 2022

@ropucha6 nechcela som ťa strašiť....je ti už lepšie?

ropucha6
autor
28. júl 2022

@andrea1977br dakujem. Dala som si dva paraleny, tak mi aspon trocha klesla horucka na dvakrat. A aspon uz nevraciam.

andrea1977br
29. júl 2022

@ropucha6 ahoj, ako sa dnes cítiš?

ropucha6
autor
29. júl 2022

@andrea1977br no troska lepsie, uz mam aspon tie “klasicke” priznaky, nie taky misung ako vcera. Uz mi vysiel rano aj pozitivny test, tak uz to len dobojovat. Vdaka, ze sa staras 🙂

andrea1977br
29. júl 2022

@ropucha6 súcitím s tebou, pretože nám bolo doma tak, ako opisuješ , aj dcérky 9r a 3r sa trápili. Ty ešte čakáš bábatko, takže máš o starosť viac, čo užiť, aby si mu neublížila....Nech ešte niekto povie, že covid je len ,,chrípočka'' . Prajem ti už len ľahký priebeh a skoré uzdravenie. Poteším ťa...na 4 tý deň je nám už celkom fajne. Veľa oddychuj 🥰

andrea1977br
29. júl 2022

@ropucha6 ak už nezvraciaš, tak si zajtra môžeš dať slepačí vývar, aj len po troške piť a piškóty sme stále mali po ruke. Lebo aj hladným nám bolo zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre