Som v 21. týždni a mávam únik moču

31. aug 2021

Ahojte, píšem radšej súkromne, lebo sa hanbím. Som prvýkrát tehotná a som v 21 týždni, mám 28 rokov a stáva sa mi poslednou dobou že keď si kychnem, tak mi proste cvrkne.....je to normálne? zmizne to po pôrode? dúfam že áno je to veľmi nepríjemné....

lenka7477
31. aug 2021

Je to normálne , dávaj si intimku. Môže to zmiznúť - ale aj nemusí

autor
31. aug 2021

@lenka7477 ďakujem intimku používam a teda dúfam že to zmizne 😬

hederamonstera
31. aug 2021

Mne sa to stalo prvykrat vcera :D som v 18.tyzdni. Zacinam cvicit kegelove cviky, zevraj by to malo na to pomoct 🙂

dzejsik
31. aug 2021

zmizne, ale nemusi hned, takze prospeju aj cviky … pokial stihas, pred kychnutim si prekriz nohy 😁

autor
31. aug 2021

@hederamonstera
@dzejsik normálne ste ma ukludnili že to je normálne 😂 ďakujem

leuska15leuska15
31. aug 2021

Ja som sa raz úplne normálne pri kychnuti pocurala :D tak v 35tt,našťastie doma na dlazdice, nie dakde v obchode

siska25
31. aug 2021

Asi je to normalne. Ja som teraz v 29 tt. Minuly tyzden som bola chora, vkuse kychala a kaslala. Na wc som kvoli tomu behala kazdu pol hodinu a aj tak sa to stavalo. Ale tiez som z toho nestastna

autor
31. aug 2021

@leuska15leuska15 bože čo mňa ešte čaká 😂😂😂
@siska25 mne sa to stalo prvýkrát ešte v 1 trimestri keď som vracala myslela som že to je tým 😂 ale momentálne je to teda častejšie pri kychani a normálne sa hanbím za to 😂

kitta
31. aug 2021

pri prvom sa mi to stavalo az ku konci tehotenstva, teraz som v 22tt a teda uz sa mi to stalo nespocetne velakrat. Kychnutie alebo zakaslanie, alebo smiech. Na chate som sa kazdy vecer prezliekala, lebo sme mali skvelu zabavu 😂😂😂

ailiba
31. aug 2021

Ja som to mala tiež a v tom istom období, ako ty, ale za pár týždňov ma to prešlo... Paradoxne v poslednom trimestri som to už vôbec nemala. Tiež som sa za to hanbila. Používala som intimku, ale už som aj vedela, že keď si idem kychnut, proste stiahnem svaly. Netráp sa pre to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre