Som v 21 tt - čo to možem mať na krku????

24. mar 2021

Ahojte prosim poradte.Som v 21tt a zacala som mat take hnede flaky na krku..Kožna mi dala termin az na buduci tyzden😣 Mali ste to niektora?Alebo poznate niekoho kto to mal?Dakujem

autor
24. mar 2021
domcci72
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domcci72
24. mar 2021

aj ta to svrbi? na fotke to vyzera trochu ako modriny.

asia83
24. mar 2021

Špinu? Pigmentové škvrny?

hailey1
24. mar 2021

Ak si v tehotenstve, je to uplne normalne. Mne sa po celej tvari porobili flaky, a to som sa slnku vyhybala.

ninusa221
24. mar 2021

Mne to pripadá ako keby ti daky náhrdelník pustil farbu a otlačil sa😀

cookie29
24. mar 2021

aj ja to mam...sice menej, ale mam. Pigmentove flaky? Ale je pravda, ze je to neprijemne, pretoze to vyzera akoby som sa neumyla :(

mondolina
24. mar 2021

vyzerá to ako špinavé...nemala si tam retiazku? nejaká reakcia na kov?

autor
24. mar 2021

nie baby,nahrdelnik vobec nenosim😞 na internete som citala ze to moze byt aj cukrovka😣
Ale ked ste to niektora mali v tehotenstve tak fajn,trosku som sa ukludnila😊 a potom Vam to zmizlo po tehotenstve?
A nie nesvrbi to a zatial to mam iba na krku.

monro
24. mar 2021

ja som takéto mala ako dieťa, mama so mnou išla ku kamoške lekárke a ona, že to je špina....doma sme to umyli...mama sa hambila ako....
skúšali ste to navlhčit a vyšúchať uterákom?

moniquer
24. mar 2021

Fľaky môžu vzniknúť rôzne v tehotenstve, ale vzhľadovo sú iné ako toto, čo máš ty. Podľa mňa je to miesto špinavé, keď teda nie z retiazky, tak si niečo mala oblečené, čo púšťalo farbu. Je to ako špina "zažratá", ktorú treba vydrhnúť v sprche. Môžem sa aj mýliť, no z fotky to vidím takto.

tessa2299
24. mar 2021

Mne to pride ako repa.... zazrata spina 🙊🤷🏻‍♀️
Skus poriadne vydrhnut cistiacou vodou na tampone, pripadne alpou. Snad som ta neurazila. 🙂

belona
24. mar 2021

Ahoj aj ja to mám, tiež sa mi to urobilo a ešte aj tie také malé výrastky po krku 😢 snáď to zmizne... retiazku nenosím, takže to mám z tehotenstva

simonabelj
24. mar 2021
zuba1987
24. mar 2021

nemala si nove tricko nejake? mne raz nove oprate tricko pustilo az sa mi to nedalo umyt
original to tvoje vyzera ako "Véčkový" limec na tricku
skus vydrhnut citronom ci naaaahodou

jankalukasova
24. mar 2021

Ja toto mavam, ked sa v lete opalim a potom niekedy pred vianocami mi ta vrchna vrstva pokozky, opalena, lezie dole. Je to odumreta koza a chyta sa na nu aj kozny maz a prach. Staci pouzit trosku peelingu a pojde to pekne dole.

0silvia0
24. mar 2021

nerobila si nejaku prasnu cinnost, kde si sa spotila? Mne osobne to vyzera tiez ako spina

kockopes2206
24. mar 2021

Predpokladam, ze predtym ako sem dala fotku a vobec pomyslela na radu, si ten krk skusila vydrhnut, takze to asi spina nebude. Budu to pigmentove skvrny, na krku to tak blbo vyzera, lebo je tam koza pokrcena, kvoli tomu to vyzera ako spina.

jaskolka
24. mar 2021

Mne sa urobilo na čele v tehotenstve niečo podobné,ale tak okolo 30 týždňa
Áno, tiež to vyzeralo ako špinavé, ale skutočne to nešlo dolu 😆. Po pôrode o pár týždňov zmizlo, ani som nevšimla presne, kedy, len už to tam nebolo.

cookie29
24. mar 2021

Presne pre toto je super pisat na MK 🙈 ale aspon vies, ako to vyzera a co si o Tebe mysli okolie, ze si spindira...
Pri prvom som to nemala, ani ine tehotenske skvrny. Teraz sa mi to objavilo okolo 5-6m. Samozrejme, prirodzena prva reakcia je skusit, ci to nie je spinave (aj ked okoliu to zrejme nedochadza 🙂 ) ja som skusala umyt, odlicovac, jemny piling a nic... treba len dufat, ze to po porode zmizne...

lyci
24. mar 2021

mne sa take parkrat spravilo pod prsami. nebola som tehotna. asi sa ro robi v koznych zahyboch

aduskatt
24. mar 2021

mne sa to spravilo nad vrchnou perou v tehotenstve, Vyzerala som pár týždňov ako keby som sa nevedela slušne najesť. Zmizlo to samé po pár mesiacoch

autor
24. mar 2021

Baby špina to nemoze byt,prve co bolo ze som skusala umyt,aj odlivovac som vyskusala..a normalne sprchujem niekedy aj 2x denne🙈
Práve rozmyslam ale mám teraz 3 tricka čo stale nosim na doma lebo su pohodlne,ziadne nove tricka som nemala na seba🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ zavolala som druhej lekarke a ona potvrdila ze je to uplne normalne v tehotenstve a ked po porode nezmizne tak mam sa ist ukazat😊😊

altair
24. mar 2021

Ja som to počas tehotenstva mala a tiež na krku. Vyzeralo to rovnako. Už som na to aj zabudla. Zmizlo to, ale vôbec neviem kedy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre