Som v 20. týždni a necítim pohyby

30. nov 2023

Baby ahojte som 19+3 a necítim žiadne pohyby. Vlastne žiadne zlbkanie a pod vôbec nič. Som prvorodicka. Viete mi poradiť? Ďakujem

pribinak
30. nov 2023

Čakaj. Veľa závisí od toho ako je bábätko otocene. Aj od typu postavy, ak si silnejšia tak pohyby budeš cítiť neskôr

maryetta
30. nov 2023

Pri prvom neviem ci nie az okolo 22.tyzdna. Teraz cakam stvrte a prve pohyby boli cca 20.tyzden.

ness222
30. nov 2023

Ahoj ja som prve pohyby ako prvorodicka zacittila myslim v 19.tyzdni, ale to bolo hned take kopkanie ziadne zblnkanie ani nic take som necitila. Ja mam ale placentu na prednej strane. Asi do 21.tyzdna boli pohyby dost nepravidelne, raz som citila a potom aj 3-4 dni vobec nic. Podla mna sa nemas coho obavat, urcite je vsetko ok a v najblizsich dnoch nieco zacnes citit 🙂

saxana000
30. nov 2023

Cakam.druhe 20.tyzden.a zatial vooobec nic.uz zacinam byt aj trochu nervozna.posledny ultrazvuk bol 13.10 potom.som bola.na poradni len u sestricky.ale brucho mi normalne rastie prsia bolia tak snad je ozaj vsetko v poriadku.buduci tyzden mam velky ultrazvuk tak uz len vydrzat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre