Som v 17tt a v obchodoch mám pocit na odpadnutie.

sisi2212
24. okt 2019

Ahojte, od kedy som tehotna sa mi stava, ze vojdem niekde do obchodu a tak po 5 minútach kropaje, pocit na odpadnutie, na zvracanie, na hnacku.... Mate a tymto niektora skusenosti? Som v 17 tyzdni, dakujem za skusenosti a rady 😉

evkano1402
24. okt 2019

ano, najma v nakupnych centrach vydrzim max. 10-15 minut, potom je mi na odpadnutie, potenie, proste celkovo nevolno a to nie som tehu, myslim, ze blba klima

volomirova
24. okt 2019

Ano aj mne sa to bezne deje 🙂

mareka49
24. okt 2019

Aj ja som to mala.
Nieco mi vadilo.
Vzduch, svetla, pristor samotny, neviem.
Utekala som von, ked to na.man.prislo

momi1_1
24. okt 2019

@sisi2212 kamoška mala také stavy počas tehu, nikam medzi ľudí na dlho nemohla ísť.. a koľko x sa aj reálne pozvracala, bolo mi jej ľúto moc .:/ vyhýbaj sa takým miestam a nechodievaj tam sama

deti95060810
24. okt 2019

svoje zohráva psychika...

mima88
24. okt 2019

to moze byt aj tetania

bibi33
24. okt 2019

ano, obe tehotenstvá som to mala, podla toho som aj spoznala, ze som tehotná - prišlo mi zle v tescu 😀 pomahalo mi napit sa - bud cola alebo voda...

sisi2212
autor
24. okt 2019

Žienky ďakujem za skúsenosti, som teda rada, ze nie som jedina s takymito stavmi, tiež mi pomáha keď vyjdem na vzduch, budem sa snazit asi vyhybat takym priestorom, zakym mi to nerobi dobre 😉

erikamamo
24. okt 2019

@sisi2212 mavala som toto iste, cele tehotenstvo som mala hrozne, zvracanie, potom taketo stavy, potom opuchnuta jak slon, ale fakt strasne no cele zle :D

natassa2
24. okt 2019

Myslim si, ze je to normalne. Teplo, vydychany vdzuch a kopa ludi, vedia proste aj takto vplyvat hlavne na tehotne zeny

thekacicaa
24. okt 2019

@sisi2212 toto sú priznaky nedostatku magnézia. Kúp si tablety a ber podľa priloženého letáku.

adrika222
24. okt 2019

Aj ja to tak mam zli vzduch v obchodoch vecinou biva

adrika222
24. okt 2019

Magnezium ties moze pomocr aj ja ho berem predtim som ho brala po porode kvoli tlaku . Teras mi ties pomaha na tocenie hlavi nevolnosti a krce . Tehotne maju vecinou nedostatku vitaminou babetko v brusku si bere co potrebuhe a ked to zena v tele nema zobere sito od maminki

lucyla38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi2212
autor
24. okt 2019

Mne sa to práve začalo diat az teraz pocas tehotenstva, preto som bola zvedava, ci aj ostatne tehulky s tym maju skusenost v tehotenstve, nakoľko pred tehotenstvom sa mi to nedialo nikdy 😊

kp7333
24. okt 2019

@sisi2212 taketo priznaky byvaju z kolisania cukru v krvi, co je v tehotenstve bezne. treba pravidelne jest, aby velmi neklesla hladina cukru. ako prvu pomoc so sebou nosit nieco sladke (napr. hroznovy cukor alebo dzus)na rychle vyrovnanie hladiny cukru, ked uz je zle.

gabrielaaaa
5. nov 2019

@mima88 áno ja som to mala od prvého pôrodu dovtedy nič 😳 a ostalo mi to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre