Som v 17. týždni a bolia ma prsia

9. aug 2023

Ahojte dnes som zacala 17 tt a z nicoho nic ma prestali boliet prsia ale ze uplne ..bojim sa ci to nieje nieco zle ..dotersz mi nic nebolo len tie prsia a dnes a vcera uz nic 😭

viestta
9. aug 2023

Je to uplne v poriadku. Priznaky sa objavuju, stracaju, nie kazda musi mat vsetky

autor
9. aug 2023

@viestta och toto je strasne cakat do dalsej kontroly 🙈🙈 ale musim verit ze som jedna s tych stastnejsich

bagre
9. aug 2023

neboj sa, tie príznaky sa časom menia, netrvajú nonstop celé tehotenstvo. V prvom trim je to iné, tam to napr. nikdy dobre u mňa nedopadlo keď som to mala takto, ale hcg počas tehotenstva klesá a ten druhý trimester je väčšinou najlepší, bez týchto príznakov, takže nestresuj 😉

autor
9. aug 2023

@bagre ďakujem ❤️🙏🏻

viestta
9. aug 2023

Uzivaj si, ze ti nic nie je. Ja som po tretom mesiaci grcala prvu ligu, zila som na caji a piskotach 4 mesiace.

autor
9. aug 2023

@viestta po 3 tom? No moja 🫣

jaskolka
9. aug 2023

Priznsky, sa to budú meniť, môžu úplne zmiznúť, zase sa objaviť a podobne. Ten druhy trimester je taky najlepší, pretože veľa z toho nepríjemného zmizne a bruško ešte nie je také, aby veľmi zavadzalo.

autor
9. aug 2023

@jaskolka dakujem 🙏🏻❤️

lucia0202
15. máj 2024

Ahoj, prosím, bolo všetko ok u teba nakoniec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre