Som v 14. týždni a spala som na brušku. Teraz ma bolí brucho

vanda323
23. aug 2021

Dievčatá, dala som si poobede šlofik, a veľmi tvrdo som spala , keďže som si vôbec nevšimla že spím na brušku, tehotenskom...14tt. Zobudila som sa a bolí ma brucho od vtedy... Tak som si ľahla trošku, juh sa bojím

kvetinka1797
23. aug 2021

@vanda323 neboj, babetko je dobre chranene ☺️ zeny vezne spia na brusku az kym im nezavadza a je to uz pre nich nepohodlne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
23. aug 2021

@vanda323 klud neboli ta z toho. Ja dom 22tt a dnes som tiez v noci spala nechtiac na bruchu...babo je chranene 🙂 ale ak by si mala pretrvavajuce bolesti tak zbehnink dr.

vanda323
autor
23. aug 2021

@kvetinka1797
@viestta
@miskamicha Dakujem Vám dievčatá za odpovede

marianna_peskova
23. aug 2021

Som v osemnástom týždni a tiež sa sem-tam zobudím na bruchu. Dieťa je podľa všetkého vporiadku.

x_mery_x
23. aug 2021

Ja som spavala do 7mesiaca furt na bruchu potom sa uz moc nedalo, moja naj poloha :/ :D :D

vanda323
autor
23. aug 2021

@marianna_peskova
@x_mery_x Ci baby, ale ja som sa fakt zľakla. Naozaj ma bolelo bruško, tak ale ak to nebolo z toho Špania na ňom, tak potom neviem

miskamicha
23. aug 2021

@vanda323 zvacsuje a roztahuje sa maternica. Som 22tt a tiez to obcas mavam...plus to mozu byt aj traviace tazkosti

vanda323
autor
23. aug 2021

@miskamicha Môžu môžu, vieš čo som dnes jedla? Zemlovku....a sosovicovu polievku...tak asi niečo z toho

marfikchov
23. aug 2021

Ja som spala pri oboch až do pôrodu na bruchu, resp. na boku. Mne to nebolo nepríjemné a ku koncu som si pod brucho dávala perinu, nemala som ten špeci vankúš. Inak spať ani neviem

vanda323
autor
24. aug 2021

@marfikchov Ja musím mať tehu vankúš , keď ho nemám dávam nohy na manžela a on sa potom čerti haha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre