Som v 14. týždni a mám zápchu

2. nov 2020

Ahojte baby.. Som na začiatku 14tt a mam zápchu... Také kŕče mám v brušku, čo by som si mohla dať aby mi povolilo?

misha666
2. nov 2020

kapustovu stavu... kupis vo freshi...vola sa juska... to tak tak fajne precisti 🙂 staci 3dcl vypit

11katka
2. nov 2020

ahoj viem o jednom výbornom oleji, značku ti pošlem do ip.... pomáha nie len na zápchu ale je iné výhodu a hlavne v tehotenstve.

nikpa
2. nov 2020

Neberies tehu vitamíny? Ja som tak bojovala so zápchou keď som ich brala lebo tam bolo veľa železa. A kým som neznizila dávky tak na mäkšiu stolicu mi nič nezaberalo okrem čipku.

autor
2. nov 2020

@nikpa femibion 2 akurát mam asi 4 deň

laura_222
2. nov 2020

Vlakninu kazdy den rano zarobit do vody pomiesat aby bol z toho gel vypit a za tym este pohar vody pocas dna tiez vela vody to je jedine co u mna funguje

emuska72
2. nov 2020

Kúpiť a mať doma Lactulose (ak už to nejde dlhšie) a inak piť každý deň Psyllium. 🙂
Ja som momentálne 17tt a taktiež s tým mám problémy 😫

andreatytler
2. nov 2020

Ja som musela jest pravidelne susene marhule alebo datle.. kazdy den aspon 5-7 kusov.

marcellka32
2. nov 2020

Slivková šťava z DM, sušené slivky namočiť večer, ráno vypiť tu vodu a aj slivky zjesť, určite pôjdeš

nikpa
2. nov 2020

Ja som brala vtedy Prenatal od Jamiesonu a bolo tam veľa železa. Skús pozrieť zloženie alebo na týždeň vysadit a uvidíš či príde zlepšenie. Ale väčšina tehu vitamínov má prekročeny denný limit dávkovania.

karolina87
2. nov 2020

tiez som s tym mala problemy, pomohlo acidofilne mlieko neochutene a susene slivky

veronika65
2. nov 2020

Vlákninu každé ráno do jogurtu, slivky, jablká, kyslá kapusta 😀

kallanchoe
2. nov 2020

Sumive tabletky vapnik.....stále keď som bola tehu...mi to pomahalo....plus vápnik v tehotenstve i tak je vhodné doplnat

valdovalda
2. nov 2020

Slivkovy kompot

leniel
2. nov 2020

vyskúšala som možné, aj nemožné, po týždni mi pomohla min.voda Šaratica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre