Som v 11. týždni a mám chrípku. Môžem čaj proti chrípke?

3286
12. apr 2013

som 11tt a mam strasnuuu chripku antibiotika som odmietla... moze uskodit babatkam caj proti chripke??? dakujem za odpoved.

renatka100
12. apr 2013

Caj proti chripke je urcite lepsi ako atb! Ja som si davala matovy, medovkovy ale salviovy iba ked som mala ukrutnu bolest hrdla. Skus nejake homeopatika ked mas kasel pomaha stodal, med s citronom a pod je tu velke mnozstvo roznych receptov 🙂 skore uzdravenie

sabina1975
12. apr 2013

Ahoj ja som tak isto 11tt minuly tyzden som bola chora antibiotika som tiez nechcela dala som si paralen pri teplote nad 38C* a vecer pred spanim som vypila salku zazvoroveho caju proti chripke volala son na pohotovost a tam mi lekar povedal ze mozem

inviav
12. apr 2013

zázvorový čaj je na chrípku naj 🙂

exupery
12. apr 2013

Ja som pila pri chorobe v zaciatkoch tehu caj -zazvor,citron,med.Mam nalozene v chladnicke celu zimu a ked nas nieco obchadza ,aj malu tak pijeme bud ako sirup alebo sa da zaliat ako caj.

trish31
12. apr 2013

No,na chripku sa antibiotika nedavaju,lebo je to virus a antibiotika su zbytocne.Spat,lezat,prijimat vela vitaminu C,pit vela tekutin,pri teplote nad 38 paracetamol,odporuca sa paralen.

A nerehanat vsetko do sialenosti,caj ti neubizi,nepijes ho predsa denno denne kazdych 20 minut.

zuzulica
13. apr 2013

Ja som bola tiež v 11tt chorá.Záleží aké sú v ňom bylinky,ja som pila klasika tehu čaj a striedala som ich viacej,aj ten zázvor trocha môžeš,ale nepreháňaj to s ním. Mne pomáha pár krát za deň prehltnúť lyžičku medu a potom pol hodinku nepiť,nejesť nech to v krku účinkuje.Veľa vit,C.Ak budeš mať kašeľ môžeš napr.stodal a na nádchu som mala phantenose s eukalyptom od dr.muller pharma a tiež paralen môžeš v pohode,ak bude treba.Tak skoré uzdravenie prajem 😉

sachmetttt
13. apr 2013

Ja by som si ho nedala..nevieš čo tej čaj všetko obsahuje

meggie.sk
16. apr 2013

Ja som tiež bola v 11tt chorá, brala som bioparox napriek tomu, že som nechcela lieky. Vyliečila som sa, ale dcérka sa narodila so syndaktyliou a polydaktyliou. Po rôznych vyšetreniach nám bolo pvedané, že to bolo chorobou v 1.trimestri, alenechcem ťa strašiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre