Som v 10. týždni a mám mykózu. Čo si mám kúpiť v lekárni?

9. okt 2020

Baby nedávno som douzivala čipky a zas ma svrbí a páli tam dole... Výtok ani tak nemám, čo by som si mohla v lekárni nato kúpiť... Som v 10tt... Dr moja ma teraz dovolenku že by som jej zavolala.

zuzap33
9. okt 2020

Veď sa normálne poradiť v lekárni, oni už predsa budú vedieť. A povedz, že si tehotná.

katkamyska
9. okt 2020

Ja by som skôr išla k doktorovi. On vie presne čo môžeš.

evkamotka
9. okt 2020

Dr. Ja som to zanedbala a potom mi odtiekla predcasne voda :/

kovacikovakristina
9. okt 2020

Multygyn mne pomohol

autor
9. okt 2020

@katkamyska dovolenku ma teraz tento aj budúci týždeň

autor
9. okt 2020

@kovacikovakristina ale neviem ci mam mykozu len ma riadne svrbia ako keby pysky dnu.. Neviem no.. Dala som si fungicidin zatiaľ

ctrl
9. okt 2020

https://www.gynimun.sk/poradna/
Nápis sem ešte sú voľne otázky

selest
9. okt 2020

Urcite dr niekto zastupuje, chod k lekarovi

katkamyska
9. okt 2020

Alebo pohotovosť. určite by som ja takto nehazardovala s tým.

habibim
9. okt 2020

Ja som v 12tt,asi dva týždne to mam, používala som rosalgin, trochu pomohlo, ale už sa mi minul, čiže som čakala do včera, mala som poradnu a Dr.mi normálne predpísal Canesten masť, natierať 3x na deň a na 4.den nejakú tabletku vaginálne, aby to všetko vyplavilo... Čiže ani som netušila, že aj Canesten sa môže v tehu.. Povedal, že moze

nikpa
9. okt 2020

Ja som s mykozou bojovala obe tehotenstva na začiatku, dr mi povedal ze do 13tt nemôžem nic okrem borax glycerol vody alebo probiotik ktore sa vkladajú do pošvy - v lekárni ti poradia. Ale nakoniec mi pomohla ta voda borax

autor
9. okt 2020

Volala som aj zastupujucej Dr ale bola len do 10 dnes že šla na nejakú konferenciu.. A v lekárni mi nedali nič, ze oni bez odporúčania v prvom trimestri nemôžu dat..... Baby mam doma fungicidin... Mohla by som si to tým kým bude víkend ci nemôžem to?

nevenka
9. okt 2020

Fungicidin by sa nemal vstrebavat do obehu, ja by som ho kludne pouzila. Tusim to pisu aj v pribalovom letaku, pozri este ten. A zvonku mozno aj castejsie by som si urobila taky oplach z repika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre