Som tehotná a stále mi je zima

katushka238
28. máj 2024

Aj vám bola v tehotenstve stále zima? Som v 10 tom týždni,bolì ma neskutočne hlava. Ležìm pod dvoma paplónmi a keď vyleziem idem zamrznúť. Merala som si teplotu a mám 37,5 meranú v podpazušì. Je to moje tretie tehotenstvo ale nikdy mi takáto zima ani pri jednom nebola. Neviem či mám zbehnúť k dr alebo je to normálne. Ďakujem za odpovede

evcagabi
28. máj 2024

Podla mna si normalne chora a kvoli tehotenstvu ti tak nie je 🙂

gubka2023
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisska96
28. máj 2024

Si prechladnutá

catherine87
28. máj 2024

@katushka238 pri mojom poslednom štvrtom tehotenstve som išla zamrznúť každý deň prvý trimester, ale teplotu som nemala.

kiki68
28. máj 2024

Ja rovnako v tehu a dve kamosky tiez 😂 fuj stale zima a zima

petronellla87
28. máj 2024

@katushka238 tiež mi bolo pri prvom tehotenstve na začiatku stále zima

diefca
28. máj 2024

@katushka238 ja som to mala uplne rovnako cely prvy trimester. Mikina, dva paplony, deka. Teplota stale okolo 37-37,3. Pokial nemas sople, kasle, apod., tak to moze byt kludne tehotenstvom.

kiki68
29. máj 2024

@diefca vraj sa takto telo snazi bojovat proti tehu svojim sposobom, ale priroda ma na to samozrejme override a telo sa prisposobi tomu celemu

diefca
29. máj 2024

@kiki68 moze byt, nastastie to preslo, lebo citit sa, ze na mna stale nieco lezie, nie je uplne top stav. Ale tak potom to nahradili ine tehotenske highlighty 😁

kiki68
30. máj 2024

@diefca ako to prejde vraj po tych prvych 12-15 tyzdnoch tehu. Aj tak bolo, kamoska povedala muzovi, ze bud je tehu, alebo ma nejaku vaznu nemoc. Ze neni normalne, aby jej tak bolo zima a teplota okolo 37 k tomu.

haluze
6. jún 2024

@katushka238 železo máš v poriadku? Mne keď bolo zima, mala som málo železa. Lekárka mi predpísala a už o 2 dní mi bolo dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre