Som tehotná a schudla som 8 kg. Mám to povedať lekárovi?

zuzu_79
22. sep 2014

ahojte kočky, som tehu a za dva týždne som schudla 8 kíl, mam to povedat mojmu gynekologovy?

aly
22. sep 2014

waw to sa dá? vraciaš? učite by som to dr povedala

myska_lili
22. sep 2014

Uz to mal vediet minimalne pred tyzdnom...

mazula
22. sep 2014

A zvraciaš?Predpokladám, že áno keďže si toľko schudla, tak ak áno, určite mu to povedz.

karolinka21
22. sep 2014

Nieee, nehovor mu to. Radšej mu povedz čo si mala včera na večeru. Prípadne sa porozprávajte o počasí.

magic08
22. sep 2014

Chudnut na zaciatku je normalne, ale osem kil za dva tyzdne uz normalne nie je. Takze ano.

lina05
22. sep 2014

Karolinka ten koment si si mohla odpustit, aj ked to beries ako samozrejmost. Boze, naco som na toto forum vobec chodila!

sissy27
22. sep 2014

schudnúť 8kg za dva týždne nie je normálne ani keby si tehotná nebola... asi tak...

evelynm
22. sep 2014

urcite to povedz lekarovi.

tjarka1
22. sep 2014

Jasné, treba povedať všetko čo sa ti nezdá.chudnutie, bolesti, únava, opuchy, modrinky, všetko ;)

sweetsuzi
22. sep 2014

je dolezite aj z akej povodnej vahy si schudla tych 8 kil - je rozdiel ci z 55 alebo z 85. Ale v kazdom pripade za dva tyzdne schudnut 8 kil nie je ok, hrozi ti minimalne dehydratacia a nedostatok mineralov - kedze predpokladam ze vracias. Urcite to povedz lekarovi

bonaqa2013
22. sep 2014

A to prosím ešte stojíš na vlastných nohách? Vládzeš? Zahrávaš sa so zdravím. Asi ťa dajú na infúzie. Ale podľa mňa sa 8 kg za 2 týždne ani schudnúť nedá. To je 4 kg za týždeň, približne 0,6 kg denne. asi ani nič neješ...

esterba
22. sep 2014

Buď sa vážiš doma alebo u neho v ambulancii. Ak u neho a už si sa u neho predtým odvážila, zistí to aj sám. Ak si sa ešte u neho nevážila, spýta sa ťa na hmotnosť pred otehotnením a porovná si so súčasnou - ten istý výsledok, zistí sám. Ak sa vážiš doma a hmotnosť iba nahlásiš - no, tak hádam nebudeš klamať, či?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre