Som tehotná a po jedle si musím sadnúť/ľahnúť, lebo mi býva veľmi zle

1. jún 2021

Ahojte, mate to aj vy takto podobne?
Som tehotná a vždy keď sa najem (je jedno ci si to raňajky obed alebo večera) nevládzem stať na nohách. Musím si hneď sadnúť alebo ľahnúť, pretože mi je neskutočne zle. Je mi na zvracanie, točí sa mi hlava, je mi horúco...
Je to normálne?

karhu
1. jún 2021

co na to lekar?

danulicek
1. jún 2021

ako dlho si tehotná? mne sa toto dialo v začiatkoch prvého tehotenstva. nezvracala som, ale bývalo mi takto zle. lenže zas keď som sa nenajedla, bolo mi na odpadnutie. prešlo to s prvým trimestrom.

barb06
1. jún 2021

ja som mala tiež podobné stavy na začiatku tehotenstva, resp. prvý trimester; nevracala som, len mi bolo hrozne ťažko a zle akoby od žalúdka ... ale jesť som samozrejme musela, inak mi zase bolo zle z toho, že som nejedla a točila sa mi hlava a bolo mi na odpadnutie; neskôr sa to zlepšilo, resp. to úplne odznelo

ivangeline
1. jún 2021

Mne sa to dialo na zaciatku a teraz znova.. Zacinam 3ti trimester.

kkovacovak
1. jún 2021

Veď si tehotná. Takže to je odpoveď na otázku. Takéto stavy sú normálne a môžu byť aj horšie. Takže vylož nohy, jedz čo ti chutí a čo dokážeš zjesť a oddychuj pokiaľ sa dá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre