Som tehotná a bolí ma žalúdok

24. sep 2024

Ahojte,som tehotná a neskutočne ma celé dni boli žalúdok, ledva do seba niečo dostanem niekedy ma to úplne odpáli na cely deň a niesom schopná nič urobiť,
Jem možno tak 1x max 2x denne aj stoho ma naťahuje a tak isto aj keď na jedlo len pozriem,som tehotna 1x a je mi úplne zle stoho ako ma ten žalúdok bolí,nezvraciam ale naťahuje ma
Bojím sa,že moje telo nedostáva toľko živín a vitamínov koľko by malo a bojím sa,že sa stane niečo bábu.
Nepomáha mi nič ,Coca-Cola max tak na 5minut potom sa to opäť vráti. Ani sytene nápoje nič nepomáha.
Viete mi niečo poradiť čo robiť?

no_a_co
24. sep 2024

V kolkatom si týždni?

butterflyeffect
24. sep 2024

Mne pomahala len ladova voda po malych duskoch, pripdne voda z citronom, jest v malych davkach a hned po jedle lahnut, prakticky vzdy ked mi bolo zle tak len lahnut… napinalo mi cely den, najhorsie po sladkych jedlach. Zacalo to ustupovat cca v 10 tt.

dion287
25. sep 2024

Jednoznačne lieky na predpis Xonvea. Beriem už 3 balenie a vďaka nej papám, priberám, fungujem. Je to bezpečný liek vytvorený priamo len pre tehotne ženy.

jomarch
25. sep 2024

predpokladam ze si niekde na zaciatku tehotenstva. tie nevolnosti su normalne, ale pre istotu zajdi na gyndu aj mimo poradne, doktor ti moze nieco predpisat. s tymto nemam uplne skusenost, ale ked som mala kadejake podivne chute v uvode, tak som si presla niekolko diskusii tu na koni a zistila som, ze ani zdaleka nie som sama a ze su taktiez zeny, ktorym tehotenstvo okresalo jedalnicek.

stanulienkat
25. sep 2024

V lekárni si kúp Nutridrink a určite nepi tu hnusnú chemikáliu, ktorá sa volá coca-cola a akurát ti podráždí žalúdok. Táto stokrát opakovaná hlúposť sa uomácnila hlavne u žien a naozaj si myslia, že im to pomáha na trávenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre