Som neustále chorá v tehotenstve

cherry1981
25. feb 2019

Baby som zufala som v 11tt a uz som druhy krat chora uz som raz brala atb a bojim sa, ze teraz sa tomu nevyhnem zase. Neviem co sa to somnou deje, na imunologii mi povedal dr. ze okrem imunoglukanu nic nemozem, chcela som imunor, ktory mi kedysi pomohol pri castych infektoch. Snazjm sa jest vela zeleniny, ovocia, len u nas ked ochorie jeden clen rodiny, ideme vsetci postupne, strasne sa bojim o babatko , ste tu niektora ktora tiez bola casto v tehu chora a vsetko bolo ok? Pripadne co si nasadit. Beriem aj tehu tabletky a ja mam pocit ze mne fakt nic nepomaha.

alexa1983
25. feb 2019

@cherry1981 ahoj, skus pit cajiky na vitaminy, ale cerstve, ja som si varievala cerstvy sipkovy caj a pomahal 🙂 len pozor, lebo vela byliniek v tehu nemozes. Tak si predtym precitaj . Ale sipky urcite mozes 🙂

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherry1981
autor
25. feb 2019

@patrica8 tak tymto si ma "potesila" ze som v tom neni sama, ja sa len strasne bojim o dietatko aby mu tie moje virozy, nadchy a kasle neublizili, dakujem snad bude vsetko v poriadku

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherry1981
autor
25. feb 2019

@patrica8 dakujem

arcanne2
25. feb 2019

@cherry1981 ja som na zaciatku 36tt a bola som chora doteraz asi 7x, z každej choroby som sa dostavala cca 2 -3 týždne. V podstate takmer celé tehotenstvo som bola chora. Bola som aj na vyteroch, všetko vyšlo v poriadku. Doktor mi povedal že ak to neprejde po porode mam poriesit imunologa, vraj niektore ženy su tak často chore. Malý je v poriadku. Neboj nic ;)

lechtivka
25. feb 2019

Ja som v 24tt a už som bola 3x chorá. Bohužiaľ teraz je všade plno bacilov. Vtedy len ležať ležať ležať .piť veľa tekutin,ovocie a paralen keď je najhoršie. Teraz som si začala davat aj homeopatiká tak uvidim ci pomoze🙈
Hlavne oddychuj a nemysli nato najhoršie 🙂skóre uzdravenie

juliet86
26. feb 2019

ak nemas starsie deti tak sa odlifruj niekam na chatu a vyhybaj sa ludom a miestam kde je vela ludi. aspon do jari. drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre